NFT
Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin ile Bitcoin Geliştiricisi Arasında Dikkat Çeken Tartışma!
Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin ile Bitcoin Geliştiricisi Arasında Dikkat Çeken Tartışma!

Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin’den Yatırımcılara Çağrı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto paralarda ayı piyasası devam ederken Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, kripto para topluluğunun kripto para fiyatları yerine teknoloji ve uygulama sistemine odaklanması gerektiğini belirtti.

Vitalik Buterin İnsanları Fiyat Yerine Teknolojiye Odaklanmaya Çağırıyor

Teknoloji için bu işin içinde olmak, finansal kazançlar uğruna bu işin içinde olmaya kıyasla “önemli ve olumlu” bir kültürel değişimdir.

Vitalik attığı tweette ”ticaret çevreleriyle aranızdaki mesafeyi artırmanızı ve teknoloji ve uygulama ekosistemine yakınlaşmanızı tavsiye ederim,” dedi.

I'd recommend increasing your distance from trading/investing circles, and getting closer to the tech and application ecosystem. Learn about ZK-SNARKs, visit a meetup in Latin America, listen to All Core Devs calls and read the notes until you've memorized all the EIP numbers…

— vitalik.eth (@VitalikButerin) December 3, 2022

Buterin Şubat ayında, kripto para birimi üreticilerinin yeni bir ayı piyasasını memnuniyetle karşılayacağını söylemişti.

Yükselen kripto fiyatları, açgözlülük ve yaygın spekülasyonun hakim olduğu bir boğa piyasası büyük oranda ilgi çeker. Fiyatlar düşer düşmez spekülatörler piyasayı terk etme eğilimi gösterir. Zor zamanlarda genellikle piyasada kalanlar üreticiler olur.

Bu nedenle bazı aklı başında sektör liderleri fiyatların düşmesini memnuniyetle karşılar çünkü ayı piyasalarında genellikle heyecan verici projeler ortaya çıkar.

Buterin tarafından açıklandığı üzere, sürdürülemez kripto projeleri ayı piyasaları sırasında düşme eğilimindedir ve nitelik niceliğe üstün gelir.

Ünlü programcıya göre yüksek fiyatlar pek çok insanı mutlu etse de, gereksiz spekülatif ilgiyi de üzerine çekiyor.

Kripto para piyasası ciddi bir çöküş yaşadı ve Bitcoin ile başlıca altcoinlerin fiyatları %70’ten fazla değer kaybetti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
ABD Senato Üyesi Kripto Paralar Hakkında Konuştu:''FTX Çöküşü Bize Bir Uyarıydı!''

Bazı şüphecilerin tam anlamıyla bir buzul çağını başlatabileceğine inandığı FTX borsasının büyük çöküşünün ardından sektör zor günler geçirmeye devam ediyor.

Bu yazının yazıldığı sıralarda Vitalik’in kurucusu olduğu en büyük altcoin Ethereum (ETH) 1270 dolardan işlem görüyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!