sikayetkripto
Michael Saylor Bitcoin Fiyatı Hakkında Konuştu! BTC Fiyatını Ne Belirliyor?
Michael Saylor Bitcoin Fiyatı Hakkında Konuştu! BTC Fiyatını Ne Belirliyor?

Ethereum Güncellemesinden Sonra Michael Saylor’dan Bitcoin Açıklaması Geldi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin savunucusu Michael Saylor, yaptığı açıklamada Ethereum güncellemesinden sonra Bitcoin’in daha da güçlendiğini söyledi.

Michael Saylor Ethereum Güncellemesinden Sonra Bitcoin’in Daha Güçlü Olduğunu İddia Ediyor

Saylor, Proof of Work’ün (PoW) dijital bir emtia yaratmak için evrensel olarak kabul görmüş, kanıtlanmış tek yöntem olduğuna inanıyor.

Güncelleme, kripto alanında en çok beklenen olay haline geldi ve yalnızca kripto değil, geleneksel finans dünyasının da ilgisini çekti.

MicroStrategy başkanı Michael Saylor, Avusturalya’daki bir konferansa katılarak Bitcoin’in Ethereum güncellemesinden sonra daha da güçlendiğini ileri sürdü.

Saylor, PoW’un dijital bir emtia yaratmak için kanıtlanmış tek yöntem olduğunu söyledi. Aslında Saylor, Ethereum’u (ETH) daha önce bir güvenlik sorunu olarak görüyordu.

Güncellemeden sonra Bitcoin artık Proof of Work (PoW) mutabakatını kullanan tokenların toplam piyasa değerinin %95’ine sahip duruma geldi.

Ancak, PoW yüksek karbon ayak izi nedeniyle eleştirilere maruz kalıyor.

Bitcoin de PoW kullanıyor. Bunun yanında ETH ise, daha az enerji tüketen PoS’a geçerek enerji tüketimini %99,5 oranında azalttı.

Geçtiğimiz günlerde SEC Başkanı Gary Gensler, ETH’nin PoS’a geçişinin onu “Howey Testi” uyarınca bir güvenlik sorunu haline getirdiğini söyledi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Michael Saylor'dan Bitcoin'e (BTC) Yöneltilen Eleştirilere Çok Sert Yanıt Geldi!

Saylor, Bitcoin madenciliğinin elektriğin en verimli ve en temiz endüstriyel kullanımı olduğuna inanıyor.

Ayrıca, Bitcoin madenciliği sürdürülebilir kaynaklara geçtikçe enerji verimliliğini de artırıyor.

Bununla beraber MicroStrategy, Bitcoin’i bilançosuna eklemeye devam ediyor.

Kısa bir süre önce şirket, daha fazla bitcoin almak için 500 milyon dolarlık MSTR hissesi sattığını duyurdu. Microstrategy’nin şu anda 129.699 Bitcoin’i bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!