NFT
Ethereum Fiyatı 2024 Başında Ne Kadar Olacak: Analistler Üç Senaryo Sundu
Ethereum Fiyatı 2024 Başında Ne Kadar Olacak: Analistler Üç Senaryo Sundu

Ethereum ETF’leri Ne Zaman Onaylanacak, Ne Kadar Yakınız? Bloomberg Analistleri Cevapladı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bloomberg analistleri James Seyffart ve Eric Balchunas, Ethereum vadeli işlem ETF başvurularının durumuna ilişkin son görüşlerini paylaştı.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) isteksizliğine rağmen, analistlere göre Ethereum vadeli işlem ETF’lerinin Ekim ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Seyffart ve Balchunas’a göre, Ethereum vadeli işlem ETF’lerinin Ekim ayında piyasaya sürülme ihtimali %90. Valkyrie’nin Bitcoin vadeli işlem ETF’si (BTF), bir strateji değişikliğinin ardından 3 Ekim’de Ethereum’a da maruziyeti olan ilk ETF olmaya hazırlanıyor.

Analistler, Volatility Shares’in eylemleri sayesinde saf Ethereum vadeli işlem ETF’lerinin takip eden hafta işlem görmeye başlayacağını tahmin ediyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Sıcak Gelişme: SEC, ARK 21 Shares Spot Bitcoin ETF’ini İncelemeyi Erteledi – İşte Yeni Tarih

Valkyrie ve Volatility Shares dahil olmak üzere, en az dokuz şirket 15 Ethereum ETF’si başvurusunda bulunmuştu. Ancak Seyffart ve Balchunas bunların hepsinin piyasaya sürülmesini beklemiyor.

Bununla birlikte Bloomberg analistleri, Volality Shares ETH vadeli işlemler ETF’sinin 11 Ekim’de onaylanmasını ve 12 Ekim’de ise piyasaya sürülmesini bekliyor.

Analistler, daha önce yaptıkları açıklamalarında vadeli işlemler ETF’sinin onaylanması halinde ETH için spot başvuruların onaylanma ihtimalinin oldukça artacağını yazmışlardı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!