NFT
Huobi’den 2023 İçin 7 Kehanet: Bitcoin’in (BTC) Dip Yapacağı Tarihi Açıkladı!
Huobi’den 2023 İçin 7 Kehanet: Bitcoin’in (BTC) Dip Yapacağı Tarihi Açıkladı!

Eski Goldman Sachs Yöneticisi: “2023 Bitcoin ve Bu Altcoin İçin Boğa Yılı Olacak!”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski Goldman Sachs yöneticisi ve Real Vision CEO’su Raoul Pal, kripto para analisti Scott Melker ile yaptığı yakın tarihli bir röportajda devam eden ayı piyasasını ve Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) ilişkin düşüncelerini paylaştı.

Raoul Pal, ayı piyasasının etkisiyle sert düşüşler yaşayan kripto para birimlerinin, yaşanılan tüm olumsuzluklara rağmen geçmişte olduğu gibi kurtulacağını söyledi.

Kurumsal yatırımcıların hala kriptoya ilgi duyduğunu belirten Pal, düzenleme geldiği taktirde kripto yatırımlarına ağırlık vereceğini belirtti.

“Patlama aşamasındayız. 30 küsür yıldır finansal piyasalardayım. Mt. Gox’u, Bitfinex’i gördüm. Şimdi de FTX skandalını.

Her kanlı döngüde bu sefer ‘Aman Tanrım, bu dünyanın sonu.’ dendiğini gördüm. Her seferinde dünyanın sonu geliyor dendi ama ne oldu? Dünyanın sonu olmadığı anlaşıldı.

Asla dünyanın sonu değil. İnsanlar, ‘Kimse bu pazara geri dönmeyecek’ diyor. Ama hep döndüler.

Şimdi de yatırımcıların dönmesini bekliyorum ancak düzenleme şart. Kripto düzenlemeleri hem kurumsal hem de bireysel yatırımcılar için daha güvenli bir ortam yaratacak ve bu da piyasalara sermaye akışını tetikleyebilir.”

“2023 Bitcoin ve Ethereum İçin Harika Bir Yıl Olacak!”

Bitcoin ve Ethereum için fiyat tahminlerini de açıklayan ünlü CEO, 2024 yılının en büyük iki kripto para BTC ve ETH için harika bir yıl olacağını düşünüyor.

Kripto piyasasının şimdiki halinin 2028’deki dibi yansıttığını belirten Pal, “piyasa şartları önümüzdeki 18 ila 24 ayda kripto paralarda önemli kazanımlar gerçekleşmesi gerektiğini gösteriyor.” dedi.

BTC ve ETH‘de Metcalfe Yasası nedeniyle gelecek yıldan itibaren parlama yaşanacağına inanan Raoul Pal, fiyatlardaki düşüşlere rağmen aktif kullanıcı sayısının ve hacimlerin yüksek kaldığına dikkat çekti. (Metcalfe Yasası, bir ağın değerinin, sahip olduğu kullanıcı sayısıyla doğrudan ilişkili olduğunu belirtir.)

“Bence, Metcalfe Yasasının devreye girdiği uzun vadeli benimseme döngüsündeyiz ve kazançları sağlayan şey bu olacaktır.

Bu duruma her geldiğimizde, yaklaşık 18 ay en fazla iki yıl içinde yeni zirveler elde ediyoruz.

Bu yüzden 2023’ün Bitcoin ve Ethereum için oldukça iyi bir yıl olmasını ve 2024’ün son derece iyi bir yıl olmasını bekliyorum.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!