Bitcoin’de Düşük Likidite Alarmı: “Fiyatı Yüzde 1 Aşağı Çekmek İçin Yalnızca 463 BTC Gerekiyor”
Bitcoin’de Düşük Likidite Alarmı: “Fiyatı Yüzde 1 Aşağı Çekmek İçin Yalnızca 463 BTC Gerekiyor”

Eski BlackRock Üst Düzey Yöneticisi, Bitcoin Spot ETF Onaylanınca BTC Fonlarına 150-200 Milyar Dolar Girecek Dedi, Tarih Verdi

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BlackRock’ta eski bir genel müdür olan Steven Schoenfield, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) önümüzdeki üç ila altı ay içinde bir Bitcoin spot borsa yatırım fonunu (ETF) onaylayacağını tahmin ediyor.

Schoenfield bu tahmini, CCData’nın Londra’daki Dijital Varlık Zirvesi’nde ETF’lerle ilgili bir panel tartışması sırasında yaptı.

Schoenfield, SEC’in herhangi bir şirkete ilk hamle avantajı sağlamaktan kaçınmak için tüm ETF başvurularını aynı anda onaylayacağına inanıyor. Schoenfield ayrıca SEC’in bekleyen birkaç ETF başvurusuna ilişkin kararları erteleme kararının olumlu bir işaret olduğunu, zira düzenleyicinin artık başvuruları tamamen reddetmek yerine yorum istediğini belirtti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Santiment Analistleri: “Bu Üç Altcoinde Volalite Her An Tavan Yapabilir”

Schoenfield, “Bir Bitcoin spot ETF’si onaylanırsa, Bitcoin yatırım ürünlerine üç yıl içinde 150 ila 200 milyar dolarlık bir giriş olabilir ve bu da Bitcoin ürünlerinde yönetilen mevcut varlıkları ikiye ya da üçe katlayabilir” dedi.

Bu tahmin, kripto para piyasasının Bitcoin ETF’leri için düzenleyici onayı heyecanla beklediği bir zamanda geldi. Bununla birlikte Ethereum Vadeli İşlemler ETF’leri Pazartesi faaliyetlerine başlamıştı ancak şimdiye kadar beklenen ilgiyi göremediler.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!