Eski BitMEX CEO’sunun Aldığı Ceza Mahkeme Tarafından Açıklandı!
Eski BitMEX CEO’sunun Aldığı Ceza Mahkeme Tarafından Açıklandı!

Eski BitMEX CEO’su Arthur Hayes’ten Bitcoin (BTC) Yorumu: Dip Görüldü Mü?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski BitMEX CEO’su, “sorumsuz kuruluşların” çoğunun satacak Bitcoin’i (BTC) tükendikten sonra Bitcoin fiyatının dibe ulaşmış olabileceğini düşünüyor.

Kripto para platformu BitMEX’in eski CEO’su Arthur Hayes, Bitcoin için en kötüsünün geride kalmış olabileceğini düşünüyor.

Bu döngüde En Büyük Ve En Sorumsuz Kuruluşların Satacak BTC’leri Tükendi

Kripto savunucusu ve podcaster Scott Melker ile 11 Aralık’ta yaptığı röportajda “İleriye baktığımızda, iflas edebilecek hemen hemen herkes iflas etti” dedi.

Hayes, merkezi kredi veren firmaların mali sıkıntıları olduğunda, genellikle önce kredileri alacaklarını, ardından BTC’yi satacaklarını, çünkü “kriptonun rezerv varlığı” ve “en bozulmamış varlık ve en likit” olarak çalıştığını açıklayarak duruşunu detaylandırdı.

“Bu aktörlerden herhangi birinin bilançosuna baktığınızda, üzerinde Bitcoin yoktur. Çünkü ne yaptılar, iflas ederken Bitcoin’i sattılar, iflas etmeden önceki dalga sırasında Bitcoin’i sattılar,”dedi.

Hayes de 10 Aralık tarihli bir blog yazısında benzer bir argümanı dile getirmiş ve bu “kredi sıkışıklığı devam ederken” borsalarda hem iflastan kaçınmaya çalışan şirketlerden hem de kredileri geri çağrılan ve pozisyonlarını tasfiye etmek zorunda olan ticaret şirketlerinden büyük miktarda fiziksel BTC satışları gerçekleştiğini açıklamıştı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
ABD'li Senatörlerden Kripto Para Düzenlemesi Açıklamaları Geldi!

“Bu batık kurumların elindeki tüm Bitcoin’in çoklu çöküşler sırasında satıldığını kanıtlayamam, ancak batmadan hemen önce ellerinden gelen en likit kripto teminatını likide etmek için ellerinden geleni yapmışlar gibi görünüyor.”

Kripto borsası FTX’in çöküşü ve ardından gelen düşüşün ardından, piyasa hala bir kripto kışının pençesinde, ancak Hayes piyasanın 2023’te bir miktar toparlanma görebileceğine inanıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!