sikayetkripto
Google, Ethereum (ETH) Merge Geri Sayımı Ekledi!
Google, Ethereum (ETH) Merge Geri Sayımı Ekledi!

En Büyük Bitcoin Fonu Ethereum Merge’ü Değerlendirdi : Motoru Taktı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum (ETH) ağında PoS’a geçmeyi hedefleyen Merge güncellemesi uzun süredir bekleniyordu ve nihayetinden bugün sabah saatlerinde başarıyla tamamlandı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Son Dakika! Ethereum (ETH) Merge Gerçekleşti: İşte Piyasanın İlk Tepkisi!

Uzun yıllar süren çalışmaların ardından geçekleşen Merge güncellemesi, ETH ağında daha fazla ölçeklenebilirlik, güvenlik ve sürdürülebilirlik sağlamayı hedefliyor.

Merge’ün ETH üzerindeki etkisi merak konusu olmaya devam ederken Grayscale’nin analistleri Matt Maximo ve Michael Zhao tarafından Ethereum Merge birleşmesiyle ilgili bir rapor kaleme alındı.

Merge birleşmesini Ethereum için tarihi bir olay olduğunu belirten Grayscale analistleri, Merge’ün ETH için bir çağı kapattığı diğer çağı açtığını söyledi.

Analistler raporda Merge birleşmesi için şu ifadeleri kullandı:

“Ethereum’un yıldızlararası bir yolculuğa pek hazır olmayan bir uzay gemisi olduğunu hayal edin.

Birleştirme yani Merge ile topluluk yeni bir motor ve sertleştirilmiş bir gövde inşa etti. Önemli testlerden sonra, yeni motoru eski uçuş için çalışırken değiştirmenin zamanı geldi.

Ethereum’a güç veren yeni Proof of Stake motoru , bir sonraki bloğu onaylama hakkına kimin sahip olduğunu seçerek Proof of Work motorundan ayrılmaktadır.”

ETH için Merge birleştirmesinin önemli olduğunu vurgulayan Grayscale, Merge sonrası ETH’deki işlem ücretlerinin düşeceği iddiasının gerçek olmadığını ve işlem ücretlerinin hesaplanmasına dair parametrelerin önemli ölçüde değişmediğini söyledi.

Analistler son olarak Ethereum’un Merge birleştirmesiyle birlikte çalışma ve onaylama prensibini değiştiren ilk blockhain ağı olmayı başardığını belirtti.

Bilindiği üzere Ethereum ağında beş ana güncelleme yapılacak. Merge bunlardan ilkiydi.

Merge’den sonra Surge, Verge, Purge ve Splurge yükseltmelerinin yapılması planlanıyor.

Bu güncellemeler ile ağın daha da ölçeklenebilir olması hedefleniyor.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!