sikayetkripto
En Büyük Bitcoin Destekçilerinden Biri, BTC’yi Profilinden Sildi: Bitcoin’i Terk Mi Etti?
En Büyük Bitcoin Destekçilerinden Biri, BTC’yi Profilinden Sildi: Bitcoin’i Terk Mi Etti?

En Büyük Bitcoin Destekçilerinden Biri, BTC’yi Profilinden Sildi: Bitcoin’i Terk Mi Etti?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Morgan Creek Digital’in ortaklarından Anthony Pompliano, internet dünyasındaki en büyük Bitcoin (BTC) destekçilerinden biri olarak kendisine önemli bir rol edinmişti.

Pompliano, Profilindeki BTC Destekçisi Detayları Kaldırdı

Ancak sosyal medya kullanıcıları kısa süre önce Pompliano’nun artık Twitter’da BTC’yi temsil eden lazer gözlerini kullanmadığını fark etti. Ünlü influencer ayrıca profilindeki “#Bitcoin” yazısını da kaldırmıştı.

Pompliano’nun uzun süredir savunduğu pozisyonundan vazgeçtiğinin düşünülmesi sosyal medyada gündem oldu.

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz bu sosyal medya profiline “bu çok gülünç” yorumunu yaparak Pompliano’yu fiyat düşüşüne rağmen inancını korumaya çağırdı.

Facebook’un eski ürün müdürü olan Pompliano, tüm kişiliğini Bitcoin’in etrafında şekillendirerek sosyal medyada önemli bir takipçi kitlesi oluşturmuştu.

Ancak son zamanlarda Pompliano’nun Twitter feed’i, görünüşe göre bir yapay zeka botu tarafından üretilen “ilham verici” alıntılardan başka hiçbir şey içermiyor.

Pompliano ara sıra Bitcoin hakkında paylaşımlarda bulunmaya devam etse de kripto paraların onun için arka planda kaldığı açık.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Binance.com En Çok Ziyaretçiyi Türkiye'den Alıyor, KuCoin Türkiye'de Yükselişte!

Pompliano Bitcoin ve Kripto Paraları Terk Mi Etti?

Pompliano, bugün erken saatlerde yayınladığı bir Substack gönderisinde Twitter söylentilerine değinerek “hiçbir konuda” fikrini değiştirmediğini açıkladı.

Bitcoin evangelisti ayrıca dünyanın en büyük kripto para birimine olan inancının “her zamankinden daha güçlü” olduğunu da sözlerine ekledi. İnfluencer, BTC’nin gelecekte “çok daha değerli” hale geleceğini iddia ediyor.

Ünlü isim ayrıca Bitcoin’in kendisini daha alçakgönüllü bir insan haline getirdiğini söylüyor. Pompliano, 2019 yılında BTC fiyatının 2021 yılının sonunda 100.000 dolara ulaşacağını iddia ettiği gönderileri bu konuda örnek gösterdi.

Pompliano ayrıca tüm kimliğini Bitcoin’e bağladığı için pişman olduğunu, bu nedenle profilinden lazer gözleri ve hashtag’i kaldırmayı seçtiğini söylüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!