NFT
Elon Musk ve Tesla’nın Bitcoin (BTC) Yatırımından Zararı Ne Kadar? İşte Son Veri
Elon Musk ve Tesla’nın Bitcoin (BTC) Yatırımından Zararı Ne Kadar? İşte Son Veri

Elon Musk Yeni Bir Hesabı Takibe Aldı, Peter Schiff Yorumladı: “Bitcoin’den Ettiği Zarardan Sonra Akıllanmış”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC) düşmanı ve sıkı bir altın savunucusu olarak tanınan Peter Schiff, yaptığı son açıklamasında Elon Musk’a seslendi.

Elon Musk kısa bir süre önce Wall Street Silver isimli bir Twitter hesabını takibe aldı. Söz konusu hesap genel olarak gümüş yatırımı üzerine paylaşımlar yapıyor.

Elon Musk Gümüş Temalı Hesabı Takibe Alınca Peter Schiff Bitcoin’e Saldırdı

Musk’ın gümüş yatırımı temalı bir hesabı takip etmeye başlamasıyla birlikte Peter Schiff Twitter üzerinden yeni bir açıklama yayınladı. Schiff, Musk’ın belki de eriyip giden tüm Bitcoin ve kripto para yatırımlarını görünce varlıklarını gerçek bir para ile korumak istemeye başladığını iddia etti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Elon Musk'tan Bitcoin (BTC) Hamlesi: Twitter'ı Satın Almasından Sonra Bir İlk!

Schiff, Twitter üzerinden paylaştığı mesajında şunları söyledi:

“Elon Musk’ın son takip ettiği hesabın Wall Street Silver olduğunu fark ettim. Belki de Twitter CEO’su artık Bitcoin ve diğer kripto varlıklarının erimesini izlemekten bıkmıştır ve nihayet servetini gerçek parayla korumakla ilgilenmeye başlamıştır. Kim bilir, belki beni de takip etmeye başlar.”

Özellikle sıkı bir altın savunucusu olan Peter Schiff’in Porto Riko’da bulunan bankası kısa bir süre önce iflas etmişti. Schiff, bankasının aslında iflas durumunda olmadığını ve borçlarını tam anlamıyla ödeyebilecek mali duruma sahip olduğunu iddia ediyor.

Buna ek olarak Schiff, BTC yatırımı yapıp zarar edenlerden Elon Musk’ın sorumlu olmayacağını ve Dogecoin (DOGE) konusunda ise Musk’ın desteğinin aslında Bitcoin ile dalga geçmek amacıyla olduğunu iddia etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!