sikayetkripto
Elon Musk’ın Twitter Satın Alımında Yeni Gelişme: Mutlu Son Yaklaşıyor Mu? İşte Dogecoin’in Tepkisi!
Elon Musk’ın Twitter Satın Alımında Yeni Gelişme: Mutlu Son Yaklaşıyor Mu? İşte Dogecoin’in Tepkisi!

Elon Musk Twitter’da Bu Kripto Para Borsasını Takip Etmeye Başladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elon Musk, geçtiğimiz günlerde kripto para borsası FTX’in milyarlarca dolarlık müşteri fonunu kaybetmesine rağmen ABD’li senatörlerin Twitter hakkında soruşturma başlatılmasını istemesine isyan etmişti.

Elon Musk Kripto Para Borsası OKEX’i Twitter’dan Takibe Aldı

Elon Musk, OKX‘in resmi Twitter hesabını aniden takibe aldı. Binance, Musk’ın 500 milyon dolarlık Twitter satın alımını desteklemiş olsa da Musk, Binance ya da CZ’nin Twitter hesabını takip etmiyordu.

Elon Musk suddenly followed the official Twitter account of OKX, the only cryptocurrency exchange account that he followed. While Binance backed Musk’s $500 million acquisition of Twitter, Musk has not followed Binance or CZ’s Twitter account. pic.twitter.com/OtWTqcbXdB

— Wu Blockchain (@WuBlockchain) December 16, 2022

Elon Musk, iflas eden kripto para borsası FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried’ın Musk’ın Twitter’ı devralmasına 100 milyon dolar koyduğuna dair bir haberi reddetmişti.

Tesla CEO’su Elon Musk, yakın zamanda Twitter Spaces’te yaptığı bir konuşma sırasında meme token Dogecoin’e (DOGE) olan desteğini yineledi.

Geçtiğimiz hafta milyarder girişimci Elon Musk, Twitter 2.0 olarak tanımladığı “Her Şey Uygulaması”na ödemeleri entegre etmeyi planladığını doğrulamış ve DOGE için kısa süreli %19.4’lük bir fiyat artışını körüklemişti.

Musk’ın Twitter 2.0 vizyonunun bir parçası olarak listelenen diğer planlar arasında “Eğlence Amaçlı Reklam”, “Video”, “Şifreli DM’ler”, “Uzun Formatlı Tweetler” ve “Blue Verified’ın Yeniden Başlatılması” yer alıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Sıcak Gelişme: Binance Mazars Açıklaması Yaptı! Bitcoin (BTC) Tepki Verdi!

Slaytlardan elde edilen veriler, Musk’ın şirketi devralmasının şimdiden bir etki yaşattığı ve sosyal medya platformunun “yeni kullanıcı kayıtları” ve “kullanıcı aktif süresi” açısından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını gösteriyor.

2021’in aynı yedi günlük dönemine kıyasla geçen hafta sırasıyla %86 ve %30 artış kaydedildi.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!