Edward Snowden’dan düşüş yorumu: Her şey yandığında ağaçlar yeniden çıkar
Edward Snowden’dan düşüş yorumu: Her şey yandığında ağaçlar yeniden çıkar

Edward Snowden’dan düşüş yorumu: Her şey yandığında ağaçlar yeniden çıkar

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD Güvenlik Teşkilatı ve CIA’in eski ajanı Edward Snowden, kripto paralarda yaşanan son düşüşleri değerlendirdi. Çevrim içi olarak katıldığı TNW 2022 konferansında konuşan Snowden, kripto paralarda düşüş döneminde dolandırıcıların ortadan kaybolduğunu ve bunun olumlu olduğunu belirtti.

“Sadece uzun dönemciler kaldı”

Snowden ayrıca şu anda piyasada, ya kripto paraları işe yaradıkları alanlarda kullananların ya da uzun dönemli yatırımcıların kaldığını belirtti:

“Şu anda piyasada kalanlar, kirpto paraları işlevsel olarak gerçekten kullananlar ya da uzun vadeli yatırımcılar. Bitcoin her zaman işlevselliğini koruyor. 69 bin dolar da, 6 dolar olsa da böyle ama herkes Ay’a gitmekten, zengin olmaktan bahsediyor. Kimse bu kripto paraları kullanmazsa, bu nasıl olacak. Birçoğu hala çok iyi çalışıyor. Her sene daha iyi oluyorlar.”

“Dijital paraların merkezileşmesinin önüne geçilmeli”

Rusya’da hayatına devam eden Snowden ayrıca paranın merkezileşmesi ve Facebook gibi şirketlerin de yarattığı tehlikeye değindi:

“Kâr yerine daha çok amaca odaklanan o ruha geri dönmeliyiz. Örnek olarak Mark Zuckerberg, tek başına küresel ve sosyal bir ağ oluşturamaz. İnsanlara, bu alana katılım sağlamadıkları sürece bu platformların da büyüyemeyeceklerini anlatmamız gerekiyor.”

“Yangın bittikten sonra yeniden başlar”

Kripto paralardaki son düşüşleri de değerlendiren Snowden şu ifadeleri kullandı:

“Aslında son düşüşler sektöre reset atılması için beklenmedik bir fırsat oluşturdu. Her proje belli bir seviyede, bazı şeyleri feda edebilmeyi gerektirir. Bunu bir orman yangını gibi düşünmek lazım. Yanacak bir şey kalmadığında, ağaçlar yeniden çıkmaya başlar”

Haber Kaynak: uzmancoin.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!