E-Ticaret Devi Alibaba, Kripto Para Sektörüne Bu Altcoin ile Girdiğini Açıkladı!
E-Ticaret Devi Alibaba, Kripto Para Sektörüne Bu Altcoin ile Girdiğini Açıkladı!

E-Ticaret Devi Alibaba, Kripto Para Sektörüne Bu Altcoin ile Girdiğini Açıkladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çinli e-ticaret devi şirket Alibaba, duyurusunu yaptığı Avalanche (AVAX) ortaklığıyla birlikte kripto para dünyasına nihayet adım atmış oldu.

Alibaba Cloud, Avalanche (AVAX) Altcoin Ağında Hizmet Verecek

Cuma günü Avalanche, doğrulayıcıları desteklemek ve modern bir altyapısı sağlamak amacıyla Alibaba Cloud’un kendi blok zincirlerine dahil olduğunu duyurdu.

Resmi duyuruya göre, yeni ortaklık, kullanıcıların hizmet aracılığıyla doğrulayıcı node’ları başlatmasına, Alibaba Cloud’un ürün paketi aracılığıyla bilgi işlem, depolama ve dağıtım kaynaklarına erişmesine olanak tanıyacak.

Avalanche ekosistemini daha da güçlendirmek için, yeni AVAX doğrulayıcıları başlatmak isteyen yeni katılımcılar, Alibaba’nın hizmet olarak sunduğu tak ve çalıştır altyapısı (IaaS) ile bunu kolayca yapabilecekler.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Avalanche (AVAX) Başkanı Kripto Para Sektörünün Geleceği Hakkında Konuştu: Çarpıcı Bir İddia Ortaya Attı!

Avalanche’a göre, uygulama geliştiricileri, kullanıcı faaliyetlerine ayak uydurmak için talebin en yoğun olduğu zamanlarda uygulamalarını desteklemek üzere ek bulut altyapısı da ekleyebilirler.

Yeni entegrasyonu duyurmak amacıyla Alibaba Cloud, Avalanche ağındaki geliştiricilere tüm hizmetleri için indirim de sunacak.

Google Cloud, son birkaç aydır kripto alanındaki neredeyse tüm önde gelen blok zinciri platformlarıyla ortaklık kurduğu bir kampanya yürütüyor. Ethereum, Solana, Hedera gibi çok sayıda ağda Google Cloud, kripto şirketlerine bulut altyapıları sağlama konusunda ön plana çıktı.

Bununla birlikte, bu lansman bir miktar şüphecilikle de karşılandı. İnsanlar, node motor hizmetinin doğrudan bir sonucu olabilecek merkezileşme konusunda endişelerini dile getirdiler. Google yetkililerinin konunun farkında oldukları ve Web3’ün tamamını ele geçirme gibi bir niyetlerinin olmadığı bildiriliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!