NFT
Son Zamanların Gündemdeki Piyasa Yapıcısı DWF Labs Bu Ay Yüklü Miktarda Kar Etti – İşte Tüm İşlemleri
Son Zamanların Gündemdeki Piyasa Yapıcısı DWF Labs Bu Ay Yüklü Miktarda Kar Etti – İşte Tüm İşlemleri

DWF Labs, 100 Dolarlık PEPE ve 2 Dolarlık JASMY Almış Gibi Göründü: Peki İşin Aslı Ne? CEO Açıkladı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yakın tarihli bir gelişmede, DWF Labs adreslerini hedef alan yetkisiz para çekme işlemleri tespit edildi.

Binance’ten DWF Labs adreslerine toplam 121 milyon PEPE (100 dolar), 49 API3 (52 dolar), 65.47 SUSHI (39 dolar) ve 583 JasmyCoin (JASMY) (2 dolar) çekildi.

DWF Labs kurucusu Andrei Grachev, bu işlemlerin sahte olduğunu ve şirket tarafından başlatılmadığını doğruladı.

Söz konusu işlemlerin, DWF Labs’in son zamanlarda yaptığı altcoin satın alımlarıyla ünlenmesinin ardından, DWF Labs satın almış gibi göstererek yatırım yaptığı kripto paraların değerlenmesini sağlamaya çalışanlar tarafından gerçekleştirildiği düşünülüyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Güney Kore Borsalarında 5 Altcoinin İşlem Hacimlerinde Olağandışı Aktivite Artışı Var!

Bununla birlikte kısa bir süre önce DWF Labs cüzdan adreslerine FLOKI multisig cüzdanlarından token transferi yapılmış ve hemen ardından şirket bu tokenleri Binance’e transfer etmişti. Bu transfer sonucunda FLOKI fiyatı yükseliş yaşamıştı.

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz DWF Labs, bir piyasa yapıcı şirket olarak tanımlanıyor. Bununla birlikte kısa bir süre önce Singapur’daki Token2049 etkinliğinde diğer piyasa yapıcı şirketler DWF Labs’i piyasa manipülasyonu ile suçlamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!