NFT
Düşen Kripto Para Piyasasının Parlayan Yıldızları! Yatırımcıların Gözü Bu 2 Altcoin’de!
Düşen Kripto Para Piyasasının Parlayan Yıldızları! Yatırımcıların Gözü Bu 2 Altcoin’de!

Düşen Kripto Para Piyasasının Parlayan Yıldızları! Yatırımcıların Gözü Bu 2 Altcoin’de!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Kripto para piyasası son 30 günde düşüş yaşarken, Toncoin (TON) ve THORChain (RUNE) gibi iki altcoin olumlu bir performans sergiliyor. TON ve RUNE, son 30 günde sırasıyla yüzde 22 ve yüzde 30’luk bir artış gösterdi. Bu iki altcoin, diğer kripto paralardan daha iyi bir performans sergilemeleriyle dikkat çekiyor. Piyasaya etkisi: Nötr
12:00
12 Eylül 2023

Kripto para piyasasının geçirdiği zorlu 11 Eylül’ün ardından yeni günde toparlanma işaretleri gösteriyor. Piyasa genelindeki olumsuz görünüm son 30 gün boyunca çoğu kripto paranın, özellikle de altcoin’in güçlü düşüş trendine girmesine ve oldukça düşük performans göstermesiyle sonuçlandı. Kripto para piyasasındaki olumsuz görünüme rağmen iki altcoin’in piyasa değerine göre en büyük 100 kripto paradaki diğer kripto paralardan çok daha iyi performans gösteriyor. İşte o altcoin’ler ve merak edilenler.

İçerik Rehberi

ToggleKripto Para Piyasasındaki Düşüş Karşısında TON ve RUNEToncoin (TON) ve THORChain’de (RUNE) Son Durum Kripto Para Piyasasındaki Düşüş Karşısında TON ve RUNE Kripto veri ve fiyat platformu CoinMarketCap’in sağladığı veriler, anlık mesajlaşma platformu Telegram’ın geliştirdiği The Open Network’ün yerel varlığı Toncoin (TON) ve THORChain‘in (RUNE) diğer altcoin’lere göre oldukça iyi performans gösterdiğini ortaya koyuyor. Güncel veriler hem TON’un hem de RUNE’un fiyatının son 30 günde sırasıyla yüzde 22 ve yüzde 30 yükseldiklerine işaret ediyor. TON ve RUNE’un fiyatı yükselirken kripto para piyasasının toplam piyasa değeri 15 Ağustos’tan bu yana geçen 27 gün içinde 140 milyar doların üzerinde, yüzde 12’ye karşılık gelen oranda düştü. Toncoin (TON) ve THORChain’de (RUNE) Son Durum Toncoin, 2018 yılında Telegram tarafından geliştirilen The Open Network’ün yerel varlığıdır. Bu halka açık ağ, Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Solana (SOL) ve diğer bilinen rakipleri gibi bir Layer 1 Blockchain’idir. Güncel verilerle TON, son 24 saatte yüzde 0,67 düşüşle 1,69 dolardan işlem görüyor. Veriler TON’un son 24 saatteki negatif seyrine rağmen son 30 günde yüzde 29,93 yükseldiğini gösteriyor. Kullanıcıların varlıklarının tam velayetini kaybetmeden çeşitli ağlar arasında kripto paralarını kolayca takas etmelerini sağlayan merkeziyetsiz bir likidite protokolü olan THORChain’in yerel varlığı RUNE ise yazım sırasında son 24 saatte yüzde 0,74 düşüşle 1,50 dolardan işlem görüyor. Veriler RUNE’un son 30 günde yüzde 34,13 değerinde yükseldiğine işaret ediyor. THORChain, dikkat çekici bie şekilde çoğunlukla Bitcoin (BTC) sahipleri tarafından kripto paralarını farklı Blockchain’lerdeki diğer kripto paralarla doğrudan takas etmek için kullanılmaktadır. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!