sikayetkripto
Dünyanın En Büyük Ethereum Madenciliği Havuzu, Bu Altcoinlerdeki Madenciliği Desteklemeye Devam Edecek!
Dünyanın En Büyük Ethereum Madenciliği Havuzu, Bu Altcoinlerdeki Madenciliği Desteklemeye Devam Edecek!

Dünyanın En Büyük Ethereum Madenciliği Havuzu, Bu Altcoinlerdeki Madenciliği Desteklemeye Devam Edecek!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük Ethereum madencilik havuzu olan Ethermine, ETH ağının Proof of Stake’e (PoS) geçmesinin ardından Proof of Work (PoW) hizmetleri sunmayı bırakacak ve planlanan PoW hard forkları için hizmet vermeyecek.

ETH ağı, madencilere olan ihtiyacı ortadan kaldıracak olan konsensüs algoritmasını Perşembe günü uygulamaya koyacak.

Topluluktaki bazı kişiler, ağ forklarının işlemleri doğrulamak için PoW yöntemini kullanmaya devam etmesini öneriyordu.

Ancak Ethermine, Çarşamba günü yayınladığı bir yazıda “planlanan Ethereum PoW hard forklarından herhangi biri için özel bir madencilik havuzu sunmamaya” karar verdi.

Geçiş gerçekleştiğinde, Ethermine’de PoW madenciliği mümkün olmayacak, çünkü “tüm Ethermine stratum sunucuları kapatılacak” ve havuz yalnızca para çekme moduna geçecek.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Tether CTO’su Ethereum Merge Hakkında Şüpheli! İşte Nedeni

Ethermine, Ethereum Dışındaki Diğer Altcoinlere Madencilik Hizmeti Vermeye Devam Edecek

Ethermine kullanıcıları, daha eski bir PoW token olan Ethereum Classic madenciliği yapmak için diğer ilişkili sunucuları kullanabilir. Kullanıcılar ayrıca Ravencoin (RVN), Ergo (ERGO) ve Beam (BEAM) madenciliği de yapabilecek.

Mining Pool Stats’a göre Ethermine, Ethereum Blockchain’i için dünyanın en büyük madencilik havuzu olma özelliği taşıyor.

Bilindiği üzere ETH’nin Proof of Stake mekanizmasına geçişi ile birlikte ETH ağı üzerinde kripto para madencilerine gereksinim ortadan kalkacak. Geçiş sonrasında ETH ağı üzerindeki işlemlerin doğrulanması, ağa belirli miktar coin yatıran ‘stakerlar’ tarafından gerçekleştirilecek.

Proof of Stake konsensüs mekanizması, PoW’a göre son derece çevre dostu olmasıyla tanınıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!