MEXC
sikayetkripto
ABD’de İlk Defa Bir Kamu Emeklilik Fonu Bitcoin ve Ethereum’a Yatırım Yaptı!
ABD’de İlk Defa Bir Kamu Emeklilik Fonu Bitcoin ve Ethereum’a Yatırım Yaptı!

Dünyaca Ünlü Banka, Kripto Paralara Milyonlarca Dolar Yatırım Yapmaya Hazırlanıyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yatırım bankası Goldman Sachs, kripto para alanında güvenilir ve yerleşik oyunculara daha büyük bir ihtiyaç olduğunu düşünüyor.

Goldman Sachs, FTX Çöküşünün Ardından Fiyatı Düşen Kripto Paralara Milyonlarca Dolar Harcayacak

Reuters’in Bugün bildirdiğine göre, dünyanın en büyük yatırım bankalarından biri olan Goldman Sachs (GS), FTX’in çöküşünden sonra değerleri düşen kripto firmalarına milyonlarca dolar harcamak istiyor.

Kripto borsası FTX, mali durumu ve ticaret firması Alameda Research ile ilişkisi hakkındaki endişe verici açıklamaların ardından 11 Kasım’da 11. bölüm iflas başvurusunda bulunmuştu.

FTX fiyaskosu, son birkaç ay içinde çökmüş piyasaların ortasında çok sayıda yüksek profilli iflas gören bir sektöre vurulan en son darbe oldu. Söz konusu kriz, aynı ay içinde iflasını açıklayan kripto borç veren BlockFi gibi diğer firmalara da sıçradı.

Goldman’ın dijital varlıklar başkanı Mathew McDermott Reuters’e verdiği demeçte, “Çok daha makul fiyatlandırılmış gerçekten ilginç bazı fırsatlar görüyoruz” dedi.

McDermott’a göre Goldman, bankaların bir fırsat olarak gördüğü sektörde güvenilir oyunculara olan ihtiyacın arttığını düşünüyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Boğada Bu Altcoinin Ön Plana Çıkacağını Söyleyen Bloomberg Analisti, Ayı Bitti Mi Sorusunu Yanıtladı!

Geçtiğimiz günlerde Goldman Sachs küresel hisse senedi stratejisti Peter Oppenheimer liderliğinde verileri inceleyen ekonomistler gelecek yıl faiz oranları zirveye ulaşana kadar “sürekli bir toparlanmanın başlamayacağı” konusunda uyarmıştı.

Mevcut ayı piyasasının ağırlık olarak artan faiz oranları tarafından yönlendirildiğini belirten analistler, bu durumun eski ayı piyasalarına döngüsel olarak benzer olduğunu ve ara yükselişlerin yanıltıcı olduğunu söylemişti.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!