sikayetkripto
Elon Musk ile Dogecoin Kurucu Ortağı Arasında Gerginlik Artıyor: “DOGE İçin Tek Satır Kod Yazmadı!”
Elon Musk ile Dogecoin Kurucu Ortağı Arasında Gerginlik Artıyor: “DOGE İçin Tek Satır Kod Yazmadı!”

Dogecoin Yatıcımcıları Dikkat! Elon Musk Yeniden Sahneye Çıkıyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2021 yılının Mayıs ayında Dogecoin’in (DOGE) babası Elon Musk’ın ABD’nin ulusal kanalı NBC’de yayınlanacak olan Saturday Night Live’de (SNL) sunuculuk yapması ve Dogecoin hakkında konuşması günlerce konuşulmuştu.

SNL programından sonra Tesla CEO’su Elon Musk‘a yeni bir sunuculuk teklifi daha geldi.

Ünlü CEO’ya bu teklif, Temmuz 2022’de gerçekleşen Oscar ödülleri töreninde ünlü oyuncu Will Smith’le aralarında yaşanan olayla gündeme gelen ünlü Hollywood komedyeni Chris Rock‘dan geldi.

Chris Rock Musk’a , kendisinin ev sahipliğindeki bir programı açmaya davet etti.

Musk Twitter’dan yaptığı paylaşımda bu davete olumlu yanıt verirken “Chris Rock beni gösterilerinden birine davet etti. Teşekkürler Chris! Çok fazla bocalamamaya çalışacağım.” ifadelerini kullandı.

.@Chrisrock invited me to open for one of his shows. Thanks Chris! I will try not to flounder too much.

— Elon Musk (@elonmusk) September 4, 2022

Elon Musk’a yapılan davetin önemli bir yönü de bulunuyor. Çünkü Dogecoin topluluğu Musk’ın geçtiğimiz yıl sunuculuğunu yaptığı SNL programında olduğu gibi DOGE’den bahsedip bahsetmeyeceğini merak ediyor.

Şimdiye kadar Elon Musk bu konuda hiçbir tweet atmadığından DOGE topluluğu için bu konu heyecanını koruyor ve programda olacaklar topluluk için tam bir sürpriz olacak.

Ne Olmuştu?

Elon Musk 28 Nisan’da Saturday Night Live programına katılacağını duyurmuştu. Bu duyuruda “The Dogefather” benzetmesini kullanan Musk, yatırımcılarda büyük bir beklenti oluşturmuştu.

SNL programında Dogecoin ile ilgili bir şeyler söyleyeceğini düşünen yatırımcılar program başlamadan bunu fiyatlamış ve Dogecoin rekora imza atmıştı.

Musk’ın duyurusu sırasında 0.25$’dan işlem gören DOGE, programa saatler kala 0.74$’a kadar çıkmıştı.

Ancak yaşanan ayı piyasasının etkisiyle sert düşüşler yaşayan Dogecoin, ATH’sinin yaklaşık %90 oranında altında işlem görüyor.

SNL programı dışında da Elon Musk’ın DOGE paylaşımları popüler mem tokeninin fiyatını artırmaya yetiyor. Ancak bu paylaşımların etkisi çok fazla sürmüyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Saturday Night Live Saat Kaçta Hangi Kanalda Başlıyor? Dogecoin Yatırımcılarını Ne Bekliyor?

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!