sikayetkripto
Dogecoin İçin Korkutan Kasım-Aralık Senaryosu: Fiyat Bu Seviyeye Gerileyebilir!
Dogecoin İçin Korkutan Kasım-Aralık Senaryosu: Fiyat Bu Seviyeye Gerileyebilir!

Dogecoin İçin Korkutan Kasım-Aralık Senaryosu: Fiyat Bu Seviyeye Gerileyebilir!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin geçtiğimiz son 2 haftayı muazzam yükselişlerle tamamladıktan sonra, son 24 saat içerisinde bir miktar geri çekilmiş gibi görünüyor.

21:54
4 Kasım 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Dogecoin, Elon Musk’ın kamuoyuna duyurulan 44 milyar dolarlık Twitter satın alımı sonrasında oluşan yükseliş ivmesinden en iyi şekilde yararlandı. Bu gelişme sadece DOGE fiyatının toplam piyasa değerinin Cardano’nunkini aşarak kripto takip listelerinde 8. sıraya yükselmesini sağlayacak şekilde yükselmesiyle kalmadı. Ayrıca, 340.500 adresin 5,86 milyar dolar değerinde toplam 63,72 milyar DOGE token satın almasının da gösterdiği gibi kripto varlığına büyük ilgi uyandırdı. Kripto varlık analiz platformu IntoTheBlock tarafından açıklandığı üzere, toplu ve büyük alım minimum 0,069076 dolar ve maksimum 0,126317 dolar fiyatla yapıldı. Aynı zamanda altcoin son birkaç gündür düşüşte olduğu için güç kaybediyor gibi görünüyor ve yakında ziyaret edebileceği güçlü bir destek bölgeleri bulunuyor.

İçerik Rehberi

DOGE: Parkta Tam Olarak Bir Yürüyüş DeğilKripto Topluluğu DOGE Gelecek Fiyatı Konusunda Ayı Gibi DOGE: Parkta Tam Olarak Bir Yürüyüş Değil DOGE 0,120710 dolar seviyesinden işlem görüyor ve son 24 saatte %9 düşüş yaşadı. Grafiklerinde, kripto paranın iki haftalık hareketleri incelendiğinde (%102,7) %100’ün üzerinde artış olan tek kripto para olarak dikkat çekiyor. Dogecoin dün incelendiğinde son yedi günde %80’den fazla artış gösterdi. Ancak bu kazanç, bu yazının kaleme alındığı sırada yalnızca %56,3’e düşmüş durumda. Bu fiyat düzeltme aşamasında bile, köpek temalı kripto para birimi son 30 günde %82,4 gibi etkileyici bir oranda artış gösterdi. Bitcoin (%0,5) ve Ethereum’u (%14,7) bile geride bırakarak, söz konusu kategorideki tüm kripto varlıklar arasında en çok kazanan olmaya devam ediyor. Dahası, spot işlem fiyatının düşmesine rağmen Dogecoin, 16,18 milyar dolarlık genel değerlemesiyle piyasa değeri açısından en büyük 8. kripto olmaya devam ediyor. Kripto Topluluğu DOGE Gelecek Fiyatı Konusunda Ayı Gibi Dogecoin’in yakında Elon Musk’ın sahibi olduğu Twitter tarafından bazı özellikleri ve hizmetleri için ödeme olarak kabul edilebileceğine dair spekülasyonların ortasında muazzam bir satın alma baskısına tanık oldu. Bu durum topluluğunun bir parçası olan yatırımcıları etkilemedi çünkü 2013’te piyasaya sürülen meme kripto için daha fazla fiyat düşüşü öngördüler. Altcoin’in Kasım ayını 0,08452 dolar fiyatla kapatacağını ve Aralık 2022’de 0,07847 dolar gibi daha düşük bir ortalama değerle işlem göreceğini söylediler. Önde gelen kripto varlık takipçilerinden biri olan Coincodex de kripto para biriminin beş gün sonra 0,117440 dolardan işlem göreceğini öngördüğü için meme coin için düşüş tahminlerinde bulunuyor. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!