NFT
Dogecoin Yükselişi Devam Ediyor: Bu Büyük Altcoini de Geçti!
Dogecoin Yükselişi Devam Ediyor: Bu Büyük Altcoini de Geçti!

Dogecoin (DOGE) Vakfı Yeni Hamlesini Duyurdu: Olumlu Tepki Aldı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin Vakfı ve yönetim kurulu geçtiğimiz günlerde yeni bir geliştirici fonu oluşturduğunu duyurdu.

Dogecoin Vakfı, Geliştiricilerin Teşvik Edilmesi Amacıyla Yeni Bir Fon Kurdu

Vakıf, Dogecoin Core platformunun geliştirilmesini teşvik etmek amacıyla bu fon için 5.000.000 DOGE tahsis etti. Geliştirme fonu, mevcut ana geliştiriciler ve yönetim kurulu direktörü imzacıları tarafından yönetiliyor.

Exciting news to end 2022 on!https://t.co/6y20WIf5Aj

— Dogecoin Foundation (@DogecoinFdn) December 31, 2022

Cüzdan sorumluları, cüzdanda tutulan para üzerinde bireysel veya grup olarak herhangi bir hakka sahip değil.

Tüm ödemeler, her ödeme döngüsü sırasında Vakıf tarafından kullanılan tüm sosyal medya platformlarında izlenecek ve raporlanacak. Tüm dağıtımlar kamuoyuna duyurulacak ve sosyal medya kanalları aracılığıyla cüzdan görevlileri tarafından mümkün olan en iyi şekilde paylaşılacak.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Elon Musk'tan Nihayet Yeni Dogecoin (DOGE) Paylaşımı Geldi! İşte DOGE'un Tepkisi

Bir cüzdan görevlisinin üç ay veya daha uzun bir süre içinde ulaşılamaması durumunda, yerine geçecek kişinin kendi aday gösterme süreçlerini takiben kalan diğer cüzdan görevlileri tarafından oybirliğiyle onaylanması gerekiyor.

Ödemeler, mevcut Dogecoin Core bahşiş toplama programına dayanan ağırlıklı bir sisteme göre verilecek.

Fon, Vakıf yönetim kurulu tarafından seçilen beş cüzdan görevlisinin üçünün çoğunluk imzasıyla korunan çok imzalı bir cüzdan kullanılarak güvence altına alınmıştır. Büyük veya küçük her güncelleme için her çekirdek sürümde belirtilen katkıda bulunanlara 500.000 DOGE havuzundan ödeme yapılacağı açıklandı.

Buna ek olarak, Dogecoin Vakfı kısa süre önce Marshall Hayner’ın yönetim kuruluna eklendiğini duyurdu. Dogecoin topluluğuna ve bu kripto para biriminin geliştirilmesine uzun yıllardır dahil olan Hayner, bu alanda önemli bir figür olarak ün kazanmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!