Do Kwon’dan Terra Classic (LUNC) İçin Destek Açıklaması!
Do Kwon’dan Terra Classic (LUNC) İçin Destek Açıklaması!

Do Kwon’dan Terra Classic (LUNC) İçin Destek Açıklaması!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Do Kwon, diğer Cosmos zincirlerini bünyesine katmak için çalışırken Terra Classic (LUNC) için Terra Station desteğini onayladı.

Do Kwon, attığı bir tweet ile diğer Cosmos blok zincirlerine Terra Station desteği sunma niyetini açıkladı.

Do Kwon, Yeni Terra Station Desteğinden Terra Classic’in de Faydalanacağını Söyledi

Sonuç olarak, zor durumdaki Terra kurucusu ekosistemdeki ilgili ana geliştirme ekiplerinden doğrudan mesaj göndermelerini istedi. Sonra gelen bir tweet’e göre hizmet ücretsiz olacak.

Kwon, Terra Station Cosmos ekosistemi için zincirler arası bir cüzdana dönüşürken Terra Classic (LUNC) ağının desteklenmeye devam edeceğini doğruladı. Kwon, “Evet, evet, LUNC destekleniyor” diye tweet attı.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu gelişme karışık tepkilerle karşılandı. Bazıları Terraform Labs’in devam eden desteğini kutlarken, diğerleri Terra kurucusuna hala güvenmediklerini belirtti.

Bir kullanıcı tarafından belirtildiği üzere, Terra Station ile çoklu zincir entegrasyonu Do Kwon’un “Zincirler Arası İttifakı” için ilk adım gibi görünüyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Terra Classic (LUNC) Cephesinde Yeni Gelişme: Çöküşten Bu Yana İlk Kez Yaşandı!

Pek Çok Kişi Do Kwon’a Şüpheyle Yaklaşıyor

Cosmos altcoin zincirleri arasında birlikte çalışabilirliği artırmak ve daha küçük zincirleri desteklemek için kullanışlı bir yaklaşım gibi görünse de, LUNC topluluğundaki pek çok kişi gibi Cosmos ekosisteminin üyeleri de duruma şüpheci yaklaşıyor.

Akash Network kurucusu Greg Osuri, Do Kwon’un başarısız stablecoin’inin Cosmos ekosistemine verdiği zararı henüz affetmeye istekli olmadığını ifade etti.

Bu endişelere rağmen, diğerleri Terra Station’ın muhtemelen Cosmos ekosistemindeki en iyi cüzdan olduğunu vurguladı. Cüzdan, özellikle kullanıcı dostu yapıyı ve temeldeki kodu öven saygın Cosmos geliştiricisi Joecob Gadikian’dan büyük beğeni topladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!