Japonya Merkez Bankası’ndan Dijital Yen Açıklaması: Ne Zaman Geliyor?
Japonya Merkez Bankası’ndan Dijital Yen Açıklaması: Ne Zaman Geliyor?

Dikkat: Kurucu Müjdeyi Verdi, Sürpriz Altcoin Japonya’da İlk Kez Yatırımcılara Satılacak!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir dönemin popüler Blockchain ağlarından biri olan EOS, yaptığı resmi duyuruya göre 13 Eylül’de Japonya’da ilk kez satışa sunulacak.

EOS Vakfı Başkanı Yves La Rose’a göre, EOS 13 Eylül’de Japonya’da BitTrade borsasında resmen işlem görmeye başlayacak. Haberi X üzerinden duyuran La Rose, EOS’un net bir düzenleyici çerçeve ile hızla büyüyen bir pazarda listelenmesinin heyecan verici olduğunu söyledi. Ayrıca Japonya’daki EOS topluluğuna destekleri için teşekkür etti.

Exciting news: $EOS will officially start trading in Japan on September 13!

Japan is one of the hottest crypto markets right now, and it’s exciting to see #EOS being listed in a fast growing market with a clear regulatory framework. #EOS 🤝 🇯🇵 https://t.co/ER9m1A8E9p

— Yves La Rose (@BigBeardSamurai) September 11, 2023

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Vitalik Buterin Yine Ethereum Mu Dump’layacak? Daha Önce Satış Yapan Cüzdana Yüklü ETH Taşıdı!

30 Ağustos’ta altcoin Japonya yönetiminden Japon Yen’ine karşı ülkede işlem görebilmek için izin almayı başarmıştı. Japonya’da kripto para borsalarının oldukça sıkı bir şekilde denetlendiği ve çoğu altcoinin ülkede işlem görmek için gerekli izni alamadığı biliniyor.

Yves La Rose, alınan izin ile ilgili olarak önceki açıklamalarında şunları söylemişti:

“JVCEA’dan düzenleyici onay almak EOS için muazzam bir başarı ve uyumluluk konusundaki kararlı duruşumuzu teyit ediyor. Bu dönüm noktası niteliğindeki onay, Japon pazarında EOS için yeni umutlar doğurarak, özellikle oyun sektöründe sağlam blok zinciri çözümleri arayan seçkin işletmeler ve geliştiricilerle daha güçlü bağlantılar kurulmasını sağlayacaktır.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!