Chainlink (LINK) Tarafından Desteklenen Altcoin’in Geliştiricileri Kaçtı, Fiyatı Sıfırlandı!
Chainlink (LINK) Tarafından Desteklenen Altcoin’in Geliştiricileri Kaçtı, Fiyatı Sıfırlandı!

Dikkat: İddiaya Göre Orbiter Finance Geliştiricileri Dolandırıcılık Şüpheli Bazı İşlemler Yapmaya Başladı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Orbiter Finance tarafından yönetilen Orbiter Bridge kullanıcılarına, gözlemlenen anormallikler nedeniyle dikkatli olmaları tavsiye edildi.

Onchain güvenlik analistleri tarafından kullanıcıların durumun kapsamlı değerlendirilmesi yapılmadan bu köprüdeki işlemlerini ertelemeleri istendi. Buna ek olarak durumla ilgili şunlar söylendi:

Discord’da ekip hesabı artık “Silinmiş Kullanıcı” olarak gösteriliyor. Kullanıcıların fonlarını teslim alamadığına dair çok sayıda bildirim var. Ekip içinden hiç kimse kullanıcıların yaşadığı sorunlar ile ilgilenmiyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Piyasanın En Tartışmalı Analisti il Capo’dan Yine Kehanetler Geldi: BNB’nin Gelmesini Beklediği Seviyeyi Açıkladı

Orbiter Finance, zkSync ve Arbitrum’u destekleyen merkezi olmayan cross-rollup Layer 2 köprüsüyle tanınıyor. Köprü, çok sayıda katman-2 zincirini Ethereum ile bağlamak için kullanılıyor.

Son raporlara göre Orbiter Finance üzerinde bir “exit scam” dolandırıcılığı yaşanıyor olabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!