NFT
Yine Bir Oyun Platformu Hacklendi: Altcoinin Fiyatı Sıfıra Dayandı!
Yine Bir Oyun Platformu Hacklendi: Altcoinin Fiyatı Sıfıra Dayandı!

Dikkat: FTX Hacker’ı Fonlarını Hareket Ettirmeye Başladı! İşte Cüzdanındaki Altcoinler

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beklenmedik bir şekilde, FTX’in cüzdanında 300 milyon doların üzerinde varlık tutan hacker’ı, 2022’den bu yana ilk kez Ethereum (ETH) taşımaya başladı.

Hacker, işlemlerini gerçekleştirmek için RailGun ve Thorchain’i kullanarak şu ana kadar toplam 8 milyon dolar taşıdı.

Bu gelişme, kripto alanında önemli bir figür olan Zhu Su’nun tutuklanmasının hemen ardından geldi. FTX hacker’ının fon hareketinin Su’nun tutuklanmasıyla aynı zamana denk gelmesi ve potansiyel bağlantılar hakkında spekülasyonlara yol açması oldukça ilginç.

Hacker halen çeşitli kripto paralarda önemli miktarda varlığa sahip. İşte hacker’ın adresinde kalan fonların bir dökümü:

Ethereum (ETH): 302.42 milyon dolar Tether (USDT): 3.97 milyon dolar Dai (DAI): 1.69 milyon dolar Binance Coin (BNB): 42.88 bin dolar Bitcoin (BTC): 42.28 bin dolar USD Coin (USDC): 30.24 bin dolar Wrapped Bitcoin (WBTC): 8.84 bin dolar

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
ABD ve Avrupa’da En Çok Hangi Zincir Tercih Ediliyor: BNB Mi Ethereum Mu? İşte Bölgesel Tercihler

FTX, borsanın hesaplarından 415 milyon dolar değerinde kripto paranın hacklendiğini ve bunun şirketin kurtarmaya çalıştığı varlıkların önemli bir kısmını temsil ettiğini söylemişti.

FTX, ani bir para çekim dalgasının borsayı ve bağlı olduğu hedge fonu Alameda’yı çökertmesinin ardından iflas başvurusunda bulunmuştu. Kurucu ve eski CEO Sam Bankman-Fried Aralık ayında federal savcılar tarafından dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamalarıyla itham edilmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!