sikayetkripto
Bu Altcoinin Geliştiricileri “Kapatıyoruz” Dedi, Kullanıcıları Kayıp Riskine Karşı Uyardı!
Bu Altcoinin Geliştiricileri “Kapatıyoruz” Dedi, Kullanıcıları Kayıp Riskine Karşı Uyardı!

Dikkat: Bu Altcoinden Milyonlarca Piyasaya Sürülme İhtimali Var!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Wrapped kripto para varlıkları ihraç eden DeFi protokolü Ren’i denetleyen topluluk, Alameda Research’ün çöküşünün projeyi fonlarına erişemeyecek hale getirmesinin ardından sermaye toplamak için yeni altcoinler basmayı düşünüyor.

Topluluk ayrıca, projenin gelecekteki gelişimine öncülük edecek bir kuruluş olan Ren Vakfı’nın kurulması için de oylama yapıyor. Bu oylama, Ren Ekosistemi Savunucusu Maximillian Roszko tarafından DAO forumuna sunulan bir öneriye dayanıyor.

Oylamaya Göre Yüksek İhtimalle 200 Milyon Altcoin Basılacak

Oylamanın bir parçası olarak, Ren DAO üyeleri kaç adet yeni ren token basılacağına karar verecek. Teklifte 50 milyon, 100 milyon, 150 milyon ya da 200 milyon REN token olmak üzere dört seçeneğin yanı sıra fonlama planını bir bütün olarak reddetmek için beşinci bir seçenek önerildi.

Mevcut token fiyatıyla Ren, 4 milyon ila 17 milyon dolar arasında fon toplayabilir.

REN altcoini bu yazının yazıldığı anlarda yaklaşık olarak 0.085 dolardan işlem görüyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Veriler Açıklandı: Son 24 Saatte Bu Altcoinler Trend Oldu!

Ren’in en popüler wrapped varlığı, Bitcoin’in wrapped bir versiyonu olan renBTC. Wrapped tokenlar, Layer 1 yerel coinlerinin Ethereum ağına köprülenebilen versiyonlarıdır.

Ren Vakfı, kurulduğu takdirde, 1.0 sürümünün kullanımdan kaldırılmasının ardından topluluk tarafından yönetilen bir güncelleme olarak kullanıma sunulacak protokolün yeni bir sürümü olan Ren 2.0’ı finanse edecek. Ren, fonlarının tükenmesinin ardından önceki sürümü kullanımdan kaldırmak zorunda kalmıştı.

Alameda 2021’in başlarında Ren’i satın almış ve projenin hazinesini elinde tutmuştu. Ticaret şirketi, kardeş borsası FTX ile birlikte iflas etti. Ren daha önce Alameda’nın çöküşünün ardından yalnızca 2022’nin sonuna kadar finansmana sahip olduğunu belirtmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!