NFT
Popüler Altcoin Ralli Öncesi Bu Seviyeleri Görebilir!
Popüler Altcoin Ralli Öncesi Bu Seviyeleri Görebilir!

Dikkat! Birçok Kez Bilen Analist Açıkladı: Bu Altcoin Değerini İkiye Katlayacak!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geniş çapta takip edilen bir analist kripto para piyasasına dair görüşlerini açıklarken, 3 altcoin hakkında önemli açıklamalar yaptı. 

15:20
2 Aralık 2022

Okuma Süresi: 3 Dakika Geniş çapta takip edilen bir analist kripto para piyasasına dair görüşlerini açıklarken, 3 altcoin hakkında önemli açıklamalar yaptı.

İçerik Rehberi

BNB ve MATIC, İvme Kazanacak!LINK, Değerini İkiye Katlayabilir! BNB ve MATIC, İvme Kazanacak! Önde gelen stratejistlerden Michaël van de Poppe, Binance Coin’in (BNB) Aralık ayında biriktirmeye değer projelerin başında geldiğini belirtiyor.  Uzman, BNB’nin 325 dolardaki direnç seviyesinin üzerine çıkmayı başarması durumunda mevcut seviyelerden yaklaşık %50 yükselebileceğini tahmin ediyor. Poppe’ye göre, Binance Coin 325 dolar seviyesini kırdığında, büyük oranda değer kazanacak. Analist BNB’nin öncelikle 380 dolara daha sonra ise potansiyel olarak 450 dolara ulaşacağını vurguluyor.  Binance Coin, an itibariyle 301 dolardan işlem görüyor. Analistin listesindeki bir sonraki altcoin Ethereum ölçeklendirme ağı Polygon (MATIC). Van de Poppe, Polygon’un bir sonraki hedef noktası olan 0,95 dolara ulaştığında potansiyel olarak %35’in üzerinde artış kaydedebileceğini söylüyor. Analiste göre, 0,93 doları aştığımızda, 0,95 dolara doğru hızla hareket edeceğiz. Daha sonra, MATIC’in yaklaşık %35 oranında bir ralli şansı var. MATIC, an itibariyle 0,92 dolardan işlem görüyor. LINK, Değerini İkiye Katlayabilir! Ethereum tabanlı blockchain oracle varlığı Chainlink‘i (LINK) inceleyen Van de Poppe, piyasa değerine göre 21. sırada bulunan altcoin’in 7,50 dolar civarında güçlü bir destek oluşturduğunda fiyatının ikiye katlanabileceğini söylüyor. Uzman yaptığı açıklamada ”Bu seviyede tutunmaya başladığında, bir sonraki direnç bölgeleri olarak 8,50 ila 9,50 dolar arasını görmemiz muhtemel. Daha sonra, yaklaşık 9,30 dolar üzerine doğru tırmanmaya başlayabiliriz ve en sonunda 15 doları hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı. Chainlink, an itibariyle 7,53 dolardan işlem görüyor. Chainlink , Ethereum ağında stake etme işlemini başlatmak için gün sayıyor. Bu, Blockchain ağı için uzun vadeli sürdürülebilir ekonomik programın bir parçası ve piyasa uzmanlarına göre LINK’e olan ilgiyi artıracak önemli bir adım.  Chainlink, 1 Aralık’ta LINK stake etme girişimlerine ilişkin bir güncelleme geçti. Buna ek olarak, oracle sağlayıcısı stake etme işlemlerinin 6 Aralık’ta Ethereum ana ağında canlı yayına geçeceğini doğruladı. 8 Aralık’ta stake havuzu diğer tüm LINK yatırımcılarının katılımı için genel erişime açılacak. Ayrıca, 30 Kasım tarihli blog gönderisine göre, ilk toplam havuz için sınır 25 milyon LINK olarak belirlenmiş durumda. Uzmanlara göre, bu gelişme LINK fiyatına ivme kazandırabilir! Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!