NFT
Dikkat! Aralık Bambaşka Olacak! Analist Duyurdu: DOGE ve 2 Altcoin Manşetlerden İnmeyecek!
Dikkat! Aralık Bambaşka Olacak! Analist Duyurdu: DOGE ve 2 Altcoin Manşetlerden İnmeyecek!

Dikkat! Aralık Bambaşka Olacak! Analist Duyurdu: DOGE ve 2 Altcoin Manşetlerden İnmeyecek!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası Kasım ayında bekleneni veremezken, analistler Aralık’ta ivme kazanabilecek 3 altcoin projesini paylaştı.

10:20
1 Aralık 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Kripto para piyasası Kasım ayında bekleneni veremezken, analistler Aralık’ta ivme kazanabilecek 3 altcoin projesini paylaştı.

İçerik Rehberi

Fantom ve XRP: Kritik Gelişmeler!DOGE: ‘Musk Etkisi’ Fantom ve XRP: Kritik Gelişmeler! Kripto para piyasası Kasım ayında adeta kabusu yaşadı. FTX krizinden ötürü büyük bir darbe alan Bitcoin (BTC) ve altcoin’ler büyük oranda değer kaybetti. Ancak, Fed’in faiz politikasında meydana gelebilecek değişiklikler ve ayı piyasasının sona ereceğine dair umutlar devam ediyor. Finbold analistleri Aralık ayında ivme kazanabilecek  altcoin’i paylaştı. Analistlerin listesindeki ilk altcoin Fantom (FTM). FTM, son bir haftadaki kazançları nedeniyle ön plana çıktı. Son dönemlerdeki ortaklıklar ve güncellemeler ile ayı piyasasında da aktif kalan ekosistem sayesinde FTM, uzun vadede umut vaat ediyor. FTM, an itibariyle  0,2361 dolardan işlem görüyor. Altcoin, son 24 saaatte % 2 değer kaybederken, hafta boyunca %31,89’a oranında arttı. Analistlerin listesindeki ikinci altcoin Ripple (XRP). Ripple ve Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki yasal mücadele devam ederken ve topluluktaki pek çok kişi özet kararı beklerken, XRP’de iyimserlik devam ediyor. Kripto borsası Coinbase’in cüzdan desteğini sonlandırdığını duyurmasına rağmen, XRP, son günde %2,42 ve önceki haftaya göre %6,97 artış kaydetti. XRP, an itibariyle 0.40 dolardan işlem görüyor. SEC davasından gelecek iyi haberler yeni rallileri tetikleyebilir. DOGE: ‘Musk Etkisi’ Analistin listesindeki üçüncü altcoin Dogecoin (DOGE). Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin ve Tesla  CEO’su Elon Musk’ın  DOGE üzerindeki çalıştıkları yeni proje ve Twitter’da ödeme olarak entegre edileceğine dair söylentiler devam ediyor. Bu nedenle DOGE Aralık ayında da sürpriz ralliler yaşayabilir.  Dogecoin’in fiyatı, son 30 günde %14,78 oranında artış kaydetti.   . Dogecoin fiyatı, Twitter yönetiminin Ekim 2022’nin sonlarında el değiştirmesinden sonra büyük bir artış gösterdi.  CoinMarketCap’e göre, DOGE fiyatı son 24 saatte % 2 düşerek an itibariyle 0,103481 dolardan işlem görüyor. Toplam piyasa değeri yaklaşık 12,50 milyar dolar olan DOGE, piyasa büyüklüğüne göre kripto para birimleri arasında 8. sırada yer alıyor. Bu arada, Dogecoin (DOGE) kurumsal benimseme açısından da güçleniyor. Ekim 2022’de yapılan bir duyuruda DOGE, Google Cloud kullanıcılarının hizmetler için ödeme yapabileceği birkaç kripto para birimi listesinde yer aldı. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!