NFTPump
2021 Bitcoin boğa koşusunu müjdeleyen göstergede tekrar alım sinyali
2021 Bitcoin boğa koşusunu müjdeleyen göstergede tekrar alım sinyali

deVere CEO’su: Ethereum Merge uzun vadeli bir katalizör olacak

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yönetimi altında 12 milyar dolarlık varlık bulunan finansal danışmanlık şirketi deVere Group’un CEO’su Nigel Green, Ethereum’un PoS sistemine geçişinin uzun vadede kripto para fiyatlarını artıracağını öne sürdü.

Green, Ethereum’un Merge güncellemesinin dijital varlık sektörü için uzun vadeli bir katalizör görevi görecek bir ‘dönüm noktası’ olduğunu aktardı.

Ünlü finans yöneticisi, “Merge, dijital varlık ekosisteminde ticari olarak en önemli blok zincirinin geniş kapsamlı bir revizyonudur. Güncelleme, Bitcoin’in piyasaya sürülmesinden bu yana kripto para tarihindeki en önemli olaydır.” diyor.

“Enerji avantajı yatırıma yöneltecek”

Green’e göre, Merge’ün enerji tüketimini azaltması, kurumsal yatırımcıların yeni gelişen sektöre yatırım yapma konusunda daha rahat olmalarını sağlayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – ETHPoW için SEC’ye başvuru

Green ayrıca, çevre üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmasının yanı sıra, Ethereum geçişinin arzı azaltacağına, maliyetleri düşüreceğine ve işlemleri hızlandırarak fiyatları bir dereceye kadar destekleyeceğine dikkat çekti.

Uzun yıllardır Ethereum’un potansiyeli hakkında açıklamalar yapan Nigel Green daha önce de Bitcoin’den daha kullanışlı olduğunu ve rakibine göre teknik avantajlara sahip olduğunu söylemişti.

Haber Kaynak: uzmancoin.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!