sikayetkripto
The Economist: “Kripto Paraların Geleceği Çok Parlak!”
The Economist: “Kripto Paraların Geleceği Çok Parlak!”

Dev Yazılım Şirketi Palantir’in CEO’su Kripto Paralarla İlgili Açıklama Yaptı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Palantir Technologies’in Kurucu Ortağı Joe Lonsdale, çoğu kripto para projesinin kullanıcıları dolandırmasına rağmen, Blockchain teknolojisi için parlak bir gelecek olduğunu söyledi.

Palantir Kurucu Ortağı, FTX’in Kaderini Yaşayacak Daha Birçok Kripto Para Firması Olacağını Tahmin Ediyor

Yazılım şirketi Palantir Technologies’in Kurucu Ortağı Joe Lonsdale, çoğu saadet zinciri gibi işlediği için çok sayıda kripto para şirketinin gelecekte iflas edeceğini düşünüyor.

Bununla birlikte, Blockchain teknolojisinin, parayı küresel olarak hareket ettirmek için “yeni ve önemli bir yol” sağladığı için gelecekteki finansal sistemin önemli bir parçası olmaya devam edeceğine inanıyor.

Lonsdale’e göre, kripto para sektöründeki ilgili kuralların eksikliği ve bu alandaki çoğu projenin saadet zinciri olarak işlediği varsayımı, FTX gibi gelecekteki çöküşler için ön koşuldur.

“Genel olarak, çoğu projenin çökeceğini düşünüyorum. Düzenlenmemiş şeylerin olduğu her durumda bekleyeceğiniz şey budur.”

Kripto endüstrisi bu yıl farklı nedenlerle iflasını açıklayan şirketlerle doluydu. Palantir’in Kurucu Ortağı, bu kuruluşların büyük bir kısmının çok fazla yolsuzluk yaptığını savundu ve FTX’i bunlardan biri olarak adlandırdı.

Alandaki türbülansa ve birçok şirketin kullanıcıları dolandırmaya istekli olduğu iddiasına rağmen Lonsdale, kripto birimlerinin parasal ağa belirli faydalar sağlayabileceğini düşünüyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Karşıtı Ünlü Ekonomist Kripto Paralar Hakkında İlginç İddialarda Bulundu!

Kendisi aynı zamanda Blockchain teknolojisinin de ateşli bir savunucusu ve bu teknolojinin insanların hükümet ya da bankacılık kurumu gibi merkezi bir üçüncü tarafa güvenmeden çevrimiçi para transferi yapabilmelerine olanak tanıdığını söylüyor.

Halka açık Amerikan yazılım ve analiz şirketi Palantir Technologies, geçen yıl Bitcoin’i bir ödeme aracı olarak benimseyerek kripto ekosistemine girmişti. Ayrıca, bilançosunda saklamak üzere birincil dijital varlık veya diğer varlıklardan satın almayı da düşündü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!