MEXC
sikayetkripto
SOL Rekor Seviyesinden Yüzde 5 Uzakta! Önemli Seviyeler Neler?
SOL Rekor Seviyesinden Yüzde 5 Uzakta! Önemli Seviyeler Neler?

Dev Şirketin Eski Kripto Para Birimi Başkanından Açıklama: Solana (SOL) Alabilirim!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ark Invest’in kripto para birimi bölümünün eski lideri Chris Burniske, çöküşte olan Solana (SOL) ağını desteklemeye hazır olduğunu, SOL alabileceğini ve Vitalik Buterin tarafından paylaşılan en son konuya katıldığını söylüyor.

Ark Invest’in Eski Başkanı Solana (SOL) Alacağını Söyledi

Burniske her şeyden önce, Solana’nın ekosisteminin, Solana’nın rakiplerini ileriye taşıyan risk sermayesinin desteği olmasa bile, Ethereum veya Cosmos‘ta bulabileceklerimizden bağımsız olarak ağdaki yenilikleri zorlayabilecek yetenek ve geliştiricilerle dolu olduğuna inanıyor.

1/ Still longing $SOL while haters spinelessly pile onto the downside momentum. When @solana recovers, it's not me that will be haunted by the thought, “Instead of jeering, I could have been buying $SOL ~$10.”

— Chris Burniske (@cburniske) December 30, 2022

Burniske’ye göre Solana ile alay edenler ileride 10 dolara SOL almadıklarına pişman olabilirler.

Ayrıca Solana’ya gönül verenlerin bir kısmı “donanım bağımlıları”, diğerleri ise Solana’yı daha iyi bir ekosistem haline getirmeye kendini adamış ağ optimizasyonu meraklıları.

Doğrulayıcı topluluğu da Solana’ya yalnızca finansal fırsatlar nedeniyle değil, aynı zamanda tüm sistemin başarabilecekleri konusunda gerçekten heyecan duydukları için katıldı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Binance'den Önemli Yenilik: Ödeme Seçeneklerine Dijital Cüzdanlar Eklendi!

Teknik açıdan bakıldığında, Solana’daki üreticiler genellikle Web2 ve Web3 teknolojilerini harmanlamaktadır.

Bu da ürettikleri şeyin arkasındaki gücü anladıkları ve ağı ana akım için daha dostane hale getirecek gerekli gücü üretebilecek becerilere sahip oldukları anlamına gelmektedir.

Burniske, Solana’nın şu anda içinden geçtiği dönemin karmaşık olduğunu, ancak bu süreçte yapılan hataların Solana’yı daha da güçlendireceğini düşünüyor.

Ne yazık ki Solana için bekleyip görmekten başka yapacak bir şey yok. Ya yeniden canlanacak ya da EOS gibi ağlarla aynı kaderi paylaşacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!