365miner.com
Dev Şirketin Analistleri Açıkladı: Bitcoin’deki (BTC) Durgunluk Devam Edecek Mi?
Dev Şirketin Analistleri Açıkladı: Bitcoin’deki (BTC) Durgunluk Devam Edecek Mi?

Dev Şirketin Analistleri Açıkladı: Bitcoin’deki (BTC) Durgunluk Devam Edecek Mi?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük danışmanlık ve denetim şirketlerinden biri olan KPMG’nin analistleri, kripto para birimlerine ve blockchain teknolojilerine yapılan yatırımların azalmaya devam ettiğini ve bu azalmada henüz dip seviyenin görülmediğini açıkladılar.

Kripto Para Sektöründe Yaşanan Durgunluğun Son Bulması İçin Büyük Balinaların Oyuna Dahil Olması Bekleniyor

Analistler, kripto para sektöründeki büyük balinaların alım yönünde istekli olmamasının 2022 yılının dolar bazında tüm zamanların en yüksek seviyesinin çok altında tamamlanacağının göstergesi olduğunu belirttiler.

Ancak büyük balinaların alım yönlü strateji değiştirmesiyle bu durum tersine dönebilir ve yeni bir Bitcoin rallisi yaşanabilir.

Kripto para ve blockchain yatırımları Haziran ayı sonu itibariyle toplam 14.2 milyar dolar olarak gerçekleşti. 2021 yılında, başta kurumsal yatırımcılar olmak üzere sektöre 32.1 milyar dolar ile tüm zamanların en yüksek yatırımı yapılmıştı.

Yayınlanan bir raporda KPMG analistleri, 2018’den önce Bitcoin yatırımlarının önemli bir kısmının bireysel yatırımcılardan geldiğini, o zamandan bu yana yatırımcı profilinin değiştiğini ve artık kurumsal yatırımcıların, yatırımların çok daha büyük bir kısmını oluşturduğunu ifade ettiler.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Santiment: “Büyük Balinalar Bitcoin’de Ralliye İnanmıyor!”

Feeney Factor’un kurucusu ve eski yatırım fonu yöneticisi Patrick Feeney, “Enflasyonla birlikte Bitcoin bir teknoloji hissesi gibi hareket ediyor, Bitcoin’nin dijital altın olması gerekiyordu, ama son zamanlarda işler pek de öyle gitmiyor”dedi.

Buna karşın KPMG analistleri, merkeziyetsiz finans devriminin piyasadaki tüm bu olumsuzluklara rağmen ayakta kalacağını belirtiyor.

KPMG analistleri önümüzdeki dönemde inovasyon için en uygun alanları: Stabilcoinler, blockchain adaptasyonu ile birlikte çevresel, sosyal ve yönetimsel sorunların çözümü için geleneksel şirketlerle kripto sektöründeki şirketler arasında yapılacak ortaklıklar olarak sıralıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!