sikayetkripto
Jack Dorsey’in İlk Tweet’ini Sattığı NFT Platformu Cent, Faaliyetlerini Durdurduğunu Açıkladı!
Jack Dorsey’in İlk Tweet’ini Sattığı NFT Platformu Cent, Faaliyetlerini Durdurduğunu Açıkladı!

Dev Şirket, NFT Dünyasına Çizgi Romanlarla Giriş Yapıyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Funko Pop koleksiyon figürlerinin arkasındaki popüler kültür perakendecisi Funko, NFT bağlantılı çizgi romanları satmak için Warner Brothers ve ABD’li perakende devi Walmart ile işbirliği yaptı.

Parekende Devi Walmart, NFT Bağlantılı Çizgi Romanları Funko Aracılığıyla Satacak

Bu çizgi romanlar; Batman, Wonder Woman, Flash ve Green Lantern gibi çizgi roman evreninin önemli figürlerini içeren “The Brave and the Bold” çizgi roman serisinden geliyor.

Her bir kitap kapağı, “phygital” olarak da bilinen dijital bir karşılığı olan fiziksel bir ürün olarak satışa sunulacak.

Funko CEO’su Andrew Perlmutter yaptığı açıklamada, Walmart şirketiyle olan işbirliğinin sanal dünyanın fiziksel mağazalara nasıl yayılabileceğini test etmek için iyi bir yol sunduğunu söyledi.

ABD’de yaygın bir market olan Walmart’ın NFT ve kripto para bağlantılı fiziksel ürünler satması, bu tür varlıkların daha yaygın hale gelmesine yardımcı oluyor.

Perakende devi, geçtiğimiz günlerde aralarında elektronik ürünler, ev dekorasyonu, oyuncaklar, spor malzemeleri ve kişisel bakım ürünlerinin de bulunduğu bir dizi ürün için ticari marka başvurusunda bulunarak sanal ürün alım satımı yapma konusundaki niyetini belli etmişti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
En Büyük NFT Platformu OpenSea, Bir Kripto Para Ağı İçin Daha Destek Vereceğini Açıkladı!

Söz konusu ürünlerden birini satın alan müşteriler cüzdanlarını bağlayarak WAX Blockchain’i üzerinde basılacak olan NFT’lerini alabilecekler. Bu ürünlerin satışına 7 Ekim’de başlanacak.

Dijital ürünlere giren tek marka Funko değil. Hem lüks giyim markası Prada hem de spor giyim firması Puma dijital ürünler satmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!