sikayetkripto
Binance ve Animoca Brands GameFi Projesi İçin 200 Milyon Dolarlık Fon Başlattı!
Binance ve Animoca Brands GameFi Projesi İçin 200 Milyon Dolarlık Fon Başlattı!

Dev Oyun Şirketi, Ünlü Kripto Para Borsasının Yöneticisini İşe Aldı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oyun, eğlence ve kripto para finansmanının ağır topu Animoca Brands, bugün yeni bir finans müdürü, ticari satın alma ve birleşmelerden sorumlu hukuk müdürü ve insan kaynakları direktörü atayarak yeni bir üst düzey yönetici grubunu duyurdu.

Animoca Brands, Kripto Para Borsası Gemini’nin Finans Müdürünü İşe Alarak Yönetici Ekibini Genişletti

Gemini’nin eski finans müdürü Jared Shaw, firmanın yeni finans müdürü olacak. LinkedIn sayfasına göre Shaw, Ocak 2021’den bu yana Gemini’de bu görevi yürütüyordu.

Yapılan açıklamaya göre Shaw, “Animoca Brands ve 380’den fazla portföy şirketinin stratejik finansal yönetimini denetleyecek ve destekleyecek.

Animoca Brands Başkanı Evan Auyang, “Jared denetim, varlık yönetimi, kripto ve daha fazlasını kapsayan zengin bir deneyime sahip. Finans ekibinin hızla büyüdüğü ve güçlü yetenekler geliştirdiği bir dönemde bize katılıyor” dedi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
En Büyük Eğlence Şirketlerinden Olan Animoca Brands, Web3 Yatırımlarını Arttırıyor

Ayrıca Jared Shaw ile birlikte, İK direktörü May Szeto; ticari birleşme ve satın alma hukuku başkanı olarak eski Meridian Capital genel danışmanı Jamii Quoc; satın alma direktörü olarak eski Ant Group çalışanı Samuel Tse de şirketin yönetim kadrosuna katıldı. Josh Du da dijital varlıklar portföyünün başına geçti.

Animoca’nın yeni bir finans müdürü işe alma ve yönetici kadrosunu oluşturma hamlesi, Temasek, Boyu Capital ve CGV Capital’in desteğiyle 110 milyon dolarlık bir finansman desteğinin ardından geldi.

O dönemde Animoca, kendisini halka arz için hazırlamaya çalıştığını belirtmişti.

Alınan 110 milyon dolarlık destek, Animoca Brands’in bugüne kadarki toplam finansmanını 600 milyon doların üzerine çıkardı.

Şirketin yan kuruluşu The Sandbox da geçtiğimiz günlerde 93 milyon dolarlık fon toplamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!