sikayetkripto
Dev Madencilik Havuzundan Son Günlerin Popüler Altcoin’ine The Merge Desteği
Dev Madencilik Havuzundan Son Günlerin Popüler Altcoin’ine The Merge Desteği

Dev Madencilik Havuzundan Son Günlerin Popüler Altcoin’ine The Merge Desteği

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blockchain kaşifi ve dev madencilik havuzu BTC.com, Ethereum ağının The Merge güncellemesi ile iş kanıtından (PoW) hisse kanıtına (PoS) geçişine sayılı günler kala son günlerin popüler altcoin için destek sunmaya başladı.

11:13
5 Eylül 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Blockchain kaşifi ve dev madencilik havuzu BTC.com, Ethereum ağının The Merge güncellemesi ile iş kanıtından (PoW) hisse kanıtına (PoS) geçişine sayılı günler kala son günlerin popüler altcoin’i Ethereum Classic (ETC) için destek sunmaya başladı. Madencilik havuzu BTC.com, 3 ay süre ile geçerli “sıfır ücreti” ile madencilik havuzu ETC Pool‘u başlattı.

İçerik Rehberi

Ethereum’un The Merge’sine DoğruEthereum Classic (ETC) Fiyatı Yükseliyor Ethereum’un The Merge’sine Doğru BTC.com’un “Ethereum The Merge Geri Sayım Aracı” göre, merakla beklenen güncellemenin 15 Eylül’de TSİ 07:44’de gerçekleşeceği tahmin ediliyor. Bununla birlikte, Ethereum Vakfı’nın sağladığı The Merge geri sayım aracına göre güncellemenin tarihi 15 Eylül’de TSİ 01.49’da gerçekleşecek. Ethereum ağının hash rate’i şu anda 891,96 TH/s’de. The Merge güncellemesinin ardından Ethereum madencilerinin saf dışı kalacak olmasından dolayı BTC.com, Ethereum Classic (ETC) madenciliği için destek sunmaya başladı. Madencilik havuzu, madencilerin The Merge güncellemesinden sonra Ethereum Classic’e geçmesini sağlamak için BTC.com üzerinde ETC Pool’u bile başlattı. Ayrıca, madencileri ve kullanıcıları BTC.com’u desteklemeleri adına ödüllendirmek için 3 ay boyunca geçerli “sıfır ücretli” ETC madenciliği desteği de sunmaya başladı. Kullanıcılar, 1 Aralık’a kadar sıfır madencilik ücretinden yararlanarak BTC.com’un yeni başlattığı ETC Pool’una doğrudan ETC hash rate’i sağlayabilir. Ethermine ve Antpool dahil olmak üzere diğer en iyi madencilik havuzları da ETC madenciliğini desteklediklerini açıklarken, potansiyel Ethereum hard fork’u Ethereum PoW‘u desteklemediklerini belirttiler. Antpool, Ethereum Classic’i desteklemek için 10 milyon dolarlık yatırım bile yaptı. Ayrıca yatırımlara işbirliğinin devam edeceği ve ETC’de ödemeleri destekleme sözü verdi. Ethereum Classic (ETC) Fiyatı Yükseliyor Ethereum Classic fiyatı, piyasa genelindeki satış baskısının ortasında yükselişini sürdürüyor. ETC fiyatı son 24 saatte yaklaşık yüzde 1 ve son 7 günde yüzde 3 yükselişle yazım sırasında 32,05 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, madencilerin Ethereum’dan Ethereum Classic’e geçiş yapmasıyla ağın hash rate’i de yükseliş trendine girdi. Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, ETC Kooperatifi ve Digital Currency Group CEO’su Barry Silbert, madencilerin Ethereum Classic‘e geçmesi gerektiğine inandıklarını belirtirken, EthereumPoW’un Ethereum’u hard fork’lama planını da sert bir dille eleştirdi. Öte yandan ETH fiyatı, Ethereum ağının token ihracının The Merge güncellemesinin ardından önemli ölçüde düşeceğinden dolayı yüksek volatilite göstermeye devam ediyor. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!