NFTPump
Terra (LUNA) Yine Yüklü Miktarda Bitcoin (BTC) Satın Alımı Yaptı!
Terra (LUNA) Yine Yüklü Miktarda Bitcoin (BTC) Satın Alımı Yaptı!

Dev Kripto Para Şirketi, Dengeleri Değiştirebilecek Yeni Girişimini Duyurdu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para hizmetleri şirketi Abra yaptığı açıklamada, ABD eyaletine kayıtlı bir kurum ve potansiyel olarak kripto endüstrisinin ilk denetlenen bankası olan Abra Bank’ı başlatma sürecinde olduğunu söyledi.

Abra, ABD’nin Denetlenen İlk Kripto Para Bankasını Kurmayı Planladığını Açıkladı

Başarılı olması halinde Abra Bank, ABD’deki müşterilerin dijital varlıkları yatırmasına ve bunları çekmesine izin verirken aynı zamanda itibari paraların sektöre giriş ve çıkışlarına da önemli bir erişim sunacak.

SALT New York konferansı sırasında Abra CEO’su Bill Barhydt konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Abra Bank, Amerika Birleşik Devletleri’nde kripto paralar için tamamen düzenlenmiş ilk mevduat kurumu olacak.

Bugün ABD’de faaliyet gösteren birkaç tröst var, ancak operasyonel bir banka yok.”

Abra ayrıca, ABD dışındaki müşterileri için benzer bankacılık hizmetleri sunacak tamamen düzenlenmiş bir dijital varlık işletmesi olan Abra International’ı başlatmayı planlıyor. Yapılan açıklamaya göre, Abra Bank’ın 2023’te, Abra International’ın ise 2022’nin sonlarında faaliyete geçmesi bekleniyor.

Barhydt, “20 yıl içinde dünyanın en büyük bankaları kripto merkezli bankalar olacak” dedi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Taylandlı İki Büyük Banka, Bu DeFi Projesine Yüklü Miktarda Yatırım Yaptı!

Abra ayrıca, nitelikli yatırımcıların dijital varlıklara para yatırmasına ve faiz kazanmasına olanak tanıyan bir ürün olan “Abra Boost “u Ekim ayında piyasaya süreceğini duyurdu. Şirket, mevcut borç verme ürünü Abra Earn’in müşterilerini yeni girişim Abra Boost’a geçireceğini söyledi.

Abra, son yıllarda hem bireysel hem de kurumsal hizmetlerini genişletiyor. Mart 2021’de Abra’nın telefon uygulaması, kullanıcıların Bitcoin ve kripto teminatı kullanarak fiat borç almalarına olanak tanıyan kripto borç verme ve borç alma işlevlerini etkinleştirmişti.

Geçen yıl Abra, yüksek sermaye değerine sahip ve kurumsal nitelik taşıyan müşterilere yönelik yeni yatırım, alım satım ve ödeme teklifleri geliştirmek için 55 milyon dolar toplamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!