Dört Altcoin Güney Kore Borsalarında Hacim Patlaması Yaşadı
Dört Altcoin Güney Kore Borsalarında Hacim Patlaması Yaşadı

Dev Kripto Para Şirketi Amber Group’un Yaklaşık Bir Aydır Bu Altcoinden Biriktirdiği İddia Edildi

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasının önde gelen isimlerinden Amber Group’un, Binance ve FalconX’ten ortalama 4,44 dolar fiyatla toplam 734.651 Aragon (ANT) biriktirerek ANT’a önemli bir yatırım yaptığı bildirildi.

Yaklaşık 3.26 milyon dolar tutarındaki bu yatırım üç farklı adres üzerinden yapıldı, 26 Ağustos 2023 tarihinde başladı ve halen devam ediyor.

En son işlem 30 Eylül 02:24’te gerçekleşti ve Amber Group, Binance’ten 5.08 dolar fiyatla 47.8 bin ANT daha satın aldı. Bu son giriş, yaklaşık 227 bin dolarlık bir yatırım anlamına geliyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bu Altcoin Büyük Tokenomik Güncellemesini Yayınlayacağını Duyurdu: İşte Yapılacak Değişiklikler

Geçtiğimiz ay ANT fiyatı yaklaşık %19’luk önemli bir artış göstererek 4.24 dolardan 5.03 dolara yükseldi. Bu fiyat artışı, Amber Group için %13.2’lik bir yatırım getirisi olarak tahmin edilen toplam 431 bin dolarlık bir kazançla sonuçlandı.

Bununla birlikte ANT fiyatı bu aşamadan sonra yükselişine devam etti ve bu yazının yazıldığı anlarda 5.14 dolardan işlem görüyor.

Şu anda Amber Group tüm ANT’lerini bu işlemler için kullanılan üç adreste tutuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!