Dev Kripto Para Platformu Mevcut Yasal Belirsizlikler Nedeniyle Kapanma Kararı Aldı!
Dev Kripto Para Platformu Mevcut Yasal Belirsizlikler Nedeniyle Kapanma Kararı Aldı!

Dev Kripto Para Platformu Mevcut Yasal Belirsizlikler Nedeniyle Kapanma Kararı Aldı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para platformu Rollbit, mevcut yasal belirsizlikler ve beklenenden daha düşük kullanım oranları nedeniyle, ‘Degen Exchange’ ve kardeş sitesi Rollbot.com’u şimdilik kapatma kararı aldı.

Rollbit, Düzenleyici Belirsizlik Nedeniyle ‘Degen Exchange’ ve Rollbot.com’un Kapatıldığını Duyurdu

Bu gelişmenin bir sonucu olarak, Degen Exchange’de varlık bulunduran kullanıcılara varlıklarını satma ya da geri çekme seçeneği sunuluyor. Ancak, üçüncü taraf varlıklarını satın alma olanağı devre dışı bırakıldı.

Daha da önemlisi, platformun yerel tokenı olan RLB’nin işlevselliği etkilenmedi. Kullanıcılar her zamanki gibi RLB almaya ve satmaya devam edebilecek.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin’de 3 Milyar Dolarlık Opsiyonların Bitiş Tarihi Yaklaşıyor! Volatiliteye Dikkat!

Rollbit’in kardeş sitesi Rollbot.com da hizmet dışı bırakılıyor. Artık yalnızca para çekme esasına göre çalışacak ve mevcut hesap sahipleri için sınırlı işlevsellik mevcut olacak.

Bu stratejik kararların Rollbit’in ticari konumunu güçlendirmek ve güvence altına almak için alınan bağımsız önlemler olduğunu belirtmek önemlidir. Bu değişiklikler, Rollbit.com, RLB veya NFT koleksiyonları dahil olmak üzere Rollbit’in temel ürün tekliflerini etkilememektedir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!