sikayetkripto
Kripto Para Borsaları ABD Yaptırımlarına Tamamen Uyacaklarını Bildirdi!
Kripto Para Borsaları ABD Yaptırımlarına Tamamen Uyacaklarını Bildirdi!

Dev Kripto Para Borsasında Kesintiler Yaşanıyor: Resmi Açıklama Geldi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası Gemini, son yedi gün içinde ikinci bir kesinti yaşadı.

Borsanın durum sayfasına göre, bazı sistemlerde şu anda kesintiler yaşanıyor. Borsa, “potansiyel hizmet kesintileri bildirimlerini araştırdığını” dedi ve ekledi: “Tüm müşteri hesapları ve fonları tamamen güvende. Diğer güncellemeleri takip edin.

Kripto Para Borsası Gemini, Kesintiyle İlgili Çalışma Yaptıklarını Bildirdi

Borsanın resmi Twitter hesabı, borsanın bir uygulama kurtarma sorununu araştırmak için bakım moduna girdiğini açıkladı. Ekibinin vakayla ilgilenmek için çalıştığını da ekledi.

16 Aralık’ta da borsa, üç saatten fazla süren planlı bakım nedeniyle saatlerce kapalı kalmıştı.

We are working on a solution to the application recovery issue we identified and expect all systems to be back online shortly. All Gemini customer accounts and funds remain completely secure.

— Gemini (@Gemini) December 20, 2022

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Dev İki Kripto Para Borsasından Çekimlerde Sorun Yaşanıyor: Fonlar Güvende Mi?

Gemini, 16 Kasım’da ise birincil veritabanlarından birinde yaşanan Amazon Web Services EBS kesintisi nedeniyle kesinti yaşamıştı.

Borsanın resmi Twitter hesabından gelişme ile ilgili şunlar yazıldı:

“Bir uygulama kurtarma sorununu araştırırken bakım moduna giriyoruz. Ekibimiz bu sorunu gidermek için özenle çalışıyor ve tüm sistemlerin kısa süre içinde tekrar çevrimiçi olmasını bekliyoruz.

Tespit ettiğimiz uygulama kurtarma sorununa bir çözüm üzerinde çalışıyoruz ve tüm sistemlerin kısa süre içinde tekrar çevrimiçi olmasını bekliyoruz. Tüm Gemini müşteri hesapları ve fonları tamamen güvende kalmaya devam etmektedir.”

Bu arada, rakip Bitcoin borsaları OKX ve Gate.io da kısa süre önce bulut hizmet sağlayıcısı sorunları nedeniyle para çekme sorunları yaşamıştı. Alibaba’dan kaynaklanan sorun nedeniyle saatlerce devam eden sorun sonrasında OKX, farklı bulut sağlayıcılar ile çalışacağını söylemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!