NFT
FTX Çöküşünü Doğru Tahmin Eden Şirket, Yeni İddiasını Açıkladı!
FTX Çöküşünü Doğru Tahmin Eden Şirket, Yeni İddiasını Açıkladı!

Dev Kripto Para Borsası, Yüklü Miktarda Yakın Zamanda Yüklü Miktarda Ethereum Satabilir!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası BitMEX, önümüzdeki birkaç hafta içinde 20.6 milyon dolara kadar Ethereum’u (ETH) ve 80 milyon dolarlık USDT’yi ABD dolarına (USD) çevirerek sigorta fonunun önemli bir bölümünü yeniden tahsis etmeyi planladığını duyurdu.

Borsanın açıklamasına göre bu hamleleri içerecek onchain fon hareketleri bugün başlayabilir ve kullanıcıların dikkatini çeken fon transferleri görülebilir.

BitMEX, kullanıcılarına yeniden tahsisin alım satım faaliyetlerini, pozisyonları, para yatırma veya çekme sıklıklarını etkilemeyeceği konusunda güvence verdi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bloomberg Analisti, Ethereum Vadeli İşlemler ETF’siyle İlgili SEC’in İçinden Sızan Bilgiyi Paylaştı: Müjdeli Tarihi Verdi

Yeniden tahsis, Tether (USDT) ve ETH bakiyelerinin dolar ile takas edilmesini ve daha sonra BitMEX’in bankacılık ortakları nezdindeki saklama hesaplarında tutulmasını içeriyor.

Sürecin birkaç hafta sürmesi bekleniyor. Şirket, aylardır sigorta fonunda bulunan ETH’lere dokunmuyordu ve fakat USDT fonundan düzenli olarak satışlar gerçekleşiyordu.

Buna ek olarak şirketin sigorta fonunda oldukça yüklü bir miktar olan yaklaşık 36.700 adet Bitcoin bulunuyor ve bu fonların bu son değişiklikten etkilenmemesi bekleniyor. 36.700 adet BTC bu yazının yazıldığı anlarda yaklaşık olarak 900 milyon dolara tekabül ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!