sikayetkripto
Kripto Para Borsalarının Hacim Verileri Açıklandı: Önceki Aya Göre Durum Nasıl?
Kripto Para Borsalarının Hacim Verileri Açıklandı: Önceki Aya Göre Durum Nasıl?

Dev İki Kripto Para Borsasından Çekimlerde Sorun Yaşanıyor: Fonlar Güvende Mi?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kullanıcılar kripto para piyasasının önemli iki borsası olan OKX ve Gate.io platformlarına erişimde sorun yaşadıklarını bildirince borsalardan resmi açıklama geldi.

Kripto Para Borsaları OKX ve Gate.io, Sorunun Alibaba Cloud Hizmetinden Kaynaklandığını Bildirdi

Bitcoin borsası OKX Twitter üzerinden yaptığı resmi açıklamasında sorunun Alibaba Cloud hizmetlerinden kaynaklandığını ve platformdaki tüm fonların güvende olduğunu söyledi. Alibaba Cloud da resmi web sitesinden yaptığı açıklamasında şu anda hizmetlerinde bir problem olduğunu ve sorunun kendilerinden kaynaklandığını doğruladı.

OKX yaptığı açıklamasında konuyla ilgili şunları söyledi:

“Şu anda bulut sağlayıcımızla kullanıcı deneyimini etkileyen zaman zaman yaşanan bir bağlantı hatası var. Geliştirme ekibimiz bu sorunu onlarla birlikte çözüyor. Fonlar güvende. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Alibaba Cloud hala HK Zone C ekipman arızasını gideriyor. Geliştirme ekibimiz onlarla temas halinde ve en kısa sürede düzeltmeleri için çağrıda bulundu.
Alibaba Cloud arızasını giderdikten sonra devam etmeye hazırız.

Tüm fonlar güvende.

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.”

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Genesis ve DCG Krizinde Yeni Gelişme: Gemini CEO'su Cameron Winklevoss Açıklama Yaptı!

There is currently an intermittent connection error with our cloud provider which is affecting the user experience. Our dev team is resolving it with them. Funds are safe. Sorry for any inconvenience caused. 🙏

— OKX (@okx) December 18, 2022

Buna ek olarak benzer sorunlar yaşayan Gate.io platformundan da konuyla ilgili resmi web sitesinden bir açıklama yayınlandı ve şirketin fonlarının güvende olduğu, rezerv kanıtı yöntemiyle 1:1 oranında tutulduğu söylendi:

“Bulut hizmet sağlayıcılarımızın node bakımından kaynaklanan zaman zaman yaşanan bağlantı kesintisi nedeniyle Gate.io, kullanıcıların para yatırma ve çekme işlemlerini zamanında gerçekleştirememiştir. Kullanıcılar bu süreçte yavaş para yatırma ve çekme işlemleri yaşayabilir. Alım satım ve diğer hizmetler etkilenmez. Gate.io’daki varlıklarınız güvendedir ve normal şekilde işlem yapmaya devam edebilirsiniz. Gate.io, kullanıcılar için zincir üzerinde izlenebilir %100 rezerv kanıtı sağlayan ilk borsadır.

Şu anda bulut hizmet sağlayıcılarımızın ağ bağlantısı durumunu izliyoruz ve ağ bağlantısı yeniden kurulur kurulmaz para yatırma ve çekme işlemlerini hızlandıracağız. Tüm varlıklarınız güvende.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!