Dev Borsa 6 Altcoini Delist Ettiğini Açıkladı!
Dev Borsa 6 Altcoini Delist Ettiğini Açıkladı!

Dev Borsa 6 Altcoini Delist Ettiğini Açıkladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tether (USDT) ile sahip olduğu yakın ilişkisiyle tanınan kripto para borsası Bitfinex, yaptığı açıklamasında 6 farklı altcoini borsadan delist ettiğini takipçilerine duyurdu.

Bitfinex, İflas Eden Celsius ve FTX Bağlantılı Altcoinlerin Yanı Sıra Bitcoin SV’nin de Liste Dışı Bırakıldığını Duyurdu

Borsa, söz konusu 6 altcoini şu şekilde sıraladı: Celsius Network (CEL), Serum (SRM), Pangolin (PNG), BnkToTheFuture (BFT), Bridge Mutual (BMI) ve Bitcoin SV (BSV).

Şirketin resmi web sitesinden yapılan açıklamada delist duyurusu şu şekilde yapıldı:

“En iyi ticaret deneyimini sunma taahhüdümüz doğrultusunda, Celsius Network (CEL), Serum (SRM), Pangolin (PNG), BnkToTheFuture (BFT), Bridge Mutual (BMI) ve Bitcoin SV’yi (BSV) liste dışı bırakıyoruz.

Bu karar, listelenen tüm projeleri sürekli olarak izlememiz ve listeleme niteliklerini gözden geçirmemiz sonucunda alınmıştır.

CEL, SRM, PNG, BFT, BMI ve BSV için para yatırma işlemleri 20/12/2022 Türkiye saati ile 05:00 itibariyle kapatılmıştır. Bu tokenların alım satımı 29/12/2022 tarihinde Türkiye saati ile 05:00’te sona erecektir.

CEL, SRM, PNG, BFT, BMI ve BSV için para çekme işlemleri 14/02/2023 Türkiye saati ile 05:00’ye kadar açık kalacaktır. Kullanıcılarımızın bu tokenleri mümkün olan en kısa sürede çekmelerini öneririz.”

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Delist Edilen Altcoin BNB'leri İstedi, CZ'den Yanıt Gecikmedi!

Bununla birlikte Tether CTO’su Paolo Ardoino da Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında Bitcoin SV altcoininin delist edilmesini memnuniyetler karşıladığını bildirdi. Bu token Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden Craig Wright tarafından “gerçek BTC” olduğu şeklinde pazarlanıyordu.

HO HO HO

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!