Kripto Para Borsalarının Hacim Verileri Açıklandı: Önceki Aya Göre Durum Nasıl?
Kripto Para Borsalarının Hacim Verileri Açıklandı: Önceki Aya Göre Durum Nasıl?

Dev Borsa 100 Milyon Dolarlık Likidite Destek Paketi Açıkladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gate.io kriptoyu canlandırmak ve yatırımcı güvenini yeniden inşa etmek için 100 milyon dolar taahhüt etti.

Yatırımcıların fonlarını borsalardan kendi saklama sistemlerine taşımasıyla birlikte, piyasa likiditesi zor durumdaki kripto para işletmeleri için acil bir tehdit oluşturuyor.

Gate.io Borsası 100 Milyon Dolarlık Fon Başlattı

Ayı piyasasının olumsuz etkilerini ve son ekosistem çöküşlerini hafifletmek amacıyla kripto borsası Gate.io, 100 milyon dolarlık ilk taahhütle bir endüstri likidite destek fonu başlattı.

Yatırımcıların fonlarını borsalardan kendi kendine saklama sistemine taşımasıyla birlikte, piyasa likiditesi zor durumdaki kripto işletmeleri için acil bir tehdit oluşturuyor.

Gate.io’nun 100 milyon dolarlık taahhüdü, yeniden strateji belirlemek ve değişen piyasa koşullarına uyum sağlamak isteyen şirketleri desteklemeyi ve piyasa belirsizliklerinden korunurken işlerine odaklanmaya devam etmelerini sağlamayı amaçlıyor.

Duyuruda Şu İfadeler Yer Aldı

“100 milyon dolar, yüksek kaliteli projelere, piyasa yapıcılara, yüksek yoğunluklu yatırımcılara ve diğer kurumsal müşterilere tahsis edilecektir.”

Uygun kripto projeleri, öncelikle piyasa yapıcılığı için yani yatırımcılar amacıyla 10 milyon dolara kadar fon alacak. Şirket başvuru sahipleri için herhangi bir son tarih belirlemedi ve gelecekteki piyasa eğilimlerine göre fonu genişletmeyi planlıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bu Kripto Para Borsasının CEO'su Müşterilerine Mesaj Gönderdi: Bitcoinlerinizi Çekin!

Gate.io’nun kurucusu ve CEO’su Lin Han şunları söyledi:

“Ayı piyasası sırasında öngörülemeyen engeller kullanıcıları olumsuz etkilememeli ve inovasyonu engellememelidir. Şimdi yeniden inşa etme, kullanıcıları koruma ve piyasayı güçlendirme konusunda birlikte çalışma zamanıdır.”

Buna ek olarak, Gate.io tarafından 2019 yılında oluşturulan Gate SAFU fonu, kullanıcı varlıkları için bir güvenlik örtüsü ve sigorta fonu sağlamaya devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!