sikayetkripto
Dev Bitcoin Madenciliği Şirketi Haziran Ayında Yüklü BTC Sattı: İşte Satılan Miktar!
Dev Bitcoin Madenciliği Şirketi Haziran Ayında Yüklü BTC Sattı: İşte Satılan Miktar!

Dev Bitcoin Madenciliği Şirketi, Para Çekme İşlemlerini Durdurduğunu Açıkladı: İşte Detaylar!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük Bitcoin madencilik şirketlerinden Poolin’in cüzdan hizmeti olan PoolinWallet, Pazartesi günü yaptığı açıklamada, varlıklarını ve nakit durumunu korumaya çalışma amacıyla tüm para çekme işlemlerini askıya aldığını duyurdu.

Bitcoin Madenciliği Alanında Önde Gelen Şirket Para Çekme İşlemlerini Askıya Aldığını Açıkladı

PoolinWallet ayrıca “çeşitli partnerlerle birlikte yeni stratejik alternatifleri” araştırmaya devam ettiğini de belirtti.

Şirketin CEO’su ve kurucusu Kevin Pan, Pazar günü yaptığı açıklamada Poolin’in nakit sorunlarıyla karşı karşıya olduğunu ancak kullanıcılara varlıklarının güvende olduğuna dair güvence verildiğini söyledi.

Müşteriler Ağustos ayından bu yana para çekme işlemlerinin yavaş olduğundan şikayet ediyordu.

Cüzdanın resmi hesabından yapılan açıklamada, PoolinWallet, varlıklarını korumak ve nakit akışını dengelemek amacıyla Pazartesi itibariyle Poolin sistemlerindeki tüm para çekme işlemlerini, anlık işlemleri ve cüzdan içi transferleri durdurmayı planlıyor” denildi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Rus Bitcoin Madenciliği Şirketine ABD Yaptırımları Nedeniyle Bir Kötü Haber Daha Geldi!

Makul bir çözümün bir hafta içinde bulunacağı belirtilen açıklamada, şirketin sorunları çözmek için kısa süre içinde bir plan hazırlayacağını ve  bu planda  gerekirse borçlanmanın da düşünülebileceği aktarıldı.

Poolin’in web sitesinde yer alan başka bir açıklamada şirket, Bitcoin ve Ethereum madenciliği için 8 Eylül’den başlayarak 7 Aralık’a kadar hesabında 1 BTC veya 5 ETH’den fazla olan kullanıcılar için 12 ay boyunca ücret alınmayacağını duyurdu.

Pazar günü Poolin’in Telegram’daki Çince hizmet veren müşteri destek kanalında yayınlanan bir yazıda şirket, madencilik havuzundaki hesapların şirketin cüzdan servislerince desteklendiğini açıkladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!