NFTPump
Dev Bitcoin Madenciliği Ekipmanı Üreticisi Fiyatında Değişiklik Yaptı: Ne Anlama Geliyor?
Dev Bitcoin Madenciliği Ekipmanı Üreticisi Fiyatında Değişiklik Yaptı: Ne Anlama Geliyor?

Dev Bitcoin Madenciliği Ekipmanı Üreticisi Fiyatında Değişiklik Yaptı: Ne Anlama Geliyor?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin madenciliği donanımı üreticisi Bitmain, en popüler modellerinden biri olan S19 Pro için indirimli bir fiyat açıkladı ve BTC madenciliği donanımlarının maliyetindeki endüstri çapındaki düşüşü hatırlattı.

Bitcoin Madenciliği Cihazı Fiyatlarındaki Düşüş Devam Ediyor

Bitcoin madencilik havuzu Luxor’un endeks veri panosuna göre, şirket şu anda bu makineleri saniyede terahash başına (TH/s) 19 dolardan satıyor ve son altı ayda %60’tan fazla düşen ASIC makine fiyatlarındaki düşüş eğilimini yansıtıyor.

Bitmain duyurusunda “Ayı piyasası sırasında hazırlanın, boğa piyasası sırasında başarılı olun” dedi.

Son zamanlarda ASIC’leri indirimli fiyatlarla toplayan şirketlerden biri olan CleanSpark, TH/s başına yaklaşık 28 dolara 10.000 adet S19j Pro makinesi sipariş ettiğini duyurdu ve aynı modelin Bitmain’in web sitesinde TH/s başına 116 dolara kadar satıldığını da belirtti. Bu da yılın başından bu yana %75,9’luk bir düşüşe işaret ediyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ünlü Milyarder Bitcoin'in Uzun Vadede Tek Bir Şartla Kazandıracağını Söyledi!

Bitmain ayrıca, bu yılın üçüncü ve dördüncü çeyreğinde planlanan teslimatlarla S19 Pro makineleri satın alan müşterilerin indirim kuponlarına hak kazanacağını söyledi.

Bu anlaşmaya S19 Pro Hyd ve S19 Pro+ Hyd gibi birkaç başka model de dahil.

2022 yılında Bitcoin ve kripto para fiyatlarının ani bir şekilde inişe geçmesi sonucunda bu durumdan kripto para madencileri de son derece olumsuz etkilenmişti.

Bununla birlikte bazı BTC madenciliği şirketleri, normalde elindeki varlıkları satmamasına rağmen masraflarını çıkarabilmek için BTC satışı gerçekleştirmek zorunda kalmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!