sikayetkripto
Dev Banka Standard Chartered’tan Dikkat Çeken Blockchain Hamlesi Geldi!
Dev Banka Standard Chartered’tan Dikkat Çeken Blockchain Hamlesi Geldi!

Dev Banka Standard Chartered’tan Dikkat Çeken Blockchain Hamlesi Geldi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uluslararası bankacılık grubu Standard Chartered, Partior’a yatırım yaptı ve bu Blockchain tabanlı teknoloji şirketinin kurucu hissedarlarından biri olacak.

Partior, Singapur Para Otoritesi destekli Project Ubin işbirliğinden doğan bağımsız bir şirkettir. JPMorgan, DBS ve Temasek tarafından 2021 yılında kurulmuştur.

Standard Chartered, Blockchain Şirketi Partior’a Yatırım Yaptı

Partior’un amacı, dijital takas ve ödeme yararına Blockchain teknolojisinin ve akıllı sözleşmelerin programlanabilir, değişmez ve izlenebilir özelliklerinden yararlanmaktır. Yapılan bir duyuruya göre Standard Chartered, Partior’un ilk Euro takas bankası olacak.

Yatırım aynı zamanda şirketin “küresel değer hareketi için daha şeffaf, verimli ve güvenli bir altyapı” oluşturma fırsatı sağladığını düşündüğü blok zinciri alanına girme çabasını geliştirmek için yapılıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Standard Chartered Analisti Ethereum Fiyat Tahminini Açıkladı ve Bu İki Altcoini İzlediğini Söyledi!

Yatırım özellikle, Standard Chartered’ın küresel toptan ödemeler ve anlaşmalar ağındaki blok zinciri dağıtımlarının hızını artırmayı ve aynı zamanda Partior’un küresel sermaye piyasalarındaki kullanımını ölçeklendirmeyi amaçlıyor.

Kripto para dünyasıyla bağlantılı yatırımın finansal detayları paylaşılmadı.

Şirket konuyla ilgili olarak paylaştığı resmi yazısında şunları söyledi:

“Bu yatırım, Standard Chartered ve Partior arasındaki ortak sinerjiyi temsil ederken, şirket blok zinciri inovasyon yeteneklerini derinleştirerek küresel değer hareketi için daha şeffaf, verimli ve güvenli bir altyapı oluşturma taahhüdünü artırıyor.

Dünyanın en köklü uluslararası bankalarından biri olarak bu yatırım, Standard Chartered’ın küresel toptan ödeme ve anlaşma ağında blok zinciri teknolojisini kullanmasını hızlandıracak ve Partior’un teknolojisinin küresel sermaye piyasalarındaki kullanımını ölçeklendirecek.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!