Dev Kripto Para Balinası Altcoinler Düşerken Portföyüne Alım Yapmaya Devam Ediyor: Ağustos Ayı Boyunca Biriktirdi
Dev Kripto Para Balinası Altcoinler Düşerken Portföyüne Alım Yapmaya Devam Ediyor: Ağustos Ayı Boyunca Biriktirdi

Dev Balina, İki Hafta Önce Binance’ten Çektiği Altcoinin Tamamını Dump’ladı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası, çeşitli altcoin balinalarının büyük cüzdanların farklı borsalarda kayda değer işlemler yapmasıyla son saatlerde bazı önemli faaliyetlere tanık oldu.

En dikkat çekici hamlelerden biri, OKX’e 250.000 Livepeer (LPT) (1.9 milyon dolar) yatıran 0x475 balina adresli tarafından yapıldı. Balina, 13 gün önce başka bir büyük borsa olan Binance’den aynı miktarda LPT altcoinini 6.5 dolar fiyattan çekmiş ve satmak için 500.000 LPT’yi (3.7 milyon dolar) borsada bırakmıştı.

Bu balina, sırasıyla 2.5 milyon dolar ve 70.000 dolarlık tahmini kazançlarla, UNFI ve TRB gibi diğer altcoinlerde büyük kârlar elde etmesiyle biliniyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bugünün Beklenen Airdrop Etkinliğinde Skandal: Bir Adres 200 Kez Token Talep Edebildi

Yeniden gündeme gelen bir diğer balina ise 1inch merkezi olmayan borsa toplayıcısının arkasındaki ekip olan 1inch Yatırım Fonu.

Fon son birkaç gündür büyük miktarlarda ETH satın alıyor. Fonun ortalama 1.625 dolar fiyatla 5 milyon dolarlık stablecoini 3.076 ETH ile takas etmesi, 28 Ağustos’tan bu yana (8 gün önce) toplam ETH alımını ortalama 1.645 dolar fiyatla 9.164’e (15.1 milyon dolar) çıkardı.  Fon şu anda 12.529 ETH (20.5 milyon dolar) tutuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!