365miner.com
Bu Altcoinin Fiyatı Bir Günde Yüzde 80 Değer Kaybetti: Geliştiriciler Nedenini Açıkladı!
Bu Altcoinin Fiyatı Bir Günde Yüzde 80 Değer Kaybetti: Geliştiriciler Nedenini Açıkladı!

Depolama Özellikleriyle Öne Çıkan Altcoinlerde Düşüş Sürüyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Filecoin, son beş gün içinde %28 düşerken, Storj aynı zaman diliminde %20 düşerek hafta sonu rekor açığa satış gördü.

Açığa satış yapanlar hafta sonu boyunca depolama protokolleri ile öne çıkan altcoinler Filecoin (FIL) ve Storj (STORJ) üzerinde aralıksız satış yaptı ve Filecoin rekor düzeyde açığa satıldı.

Depolama Özellikli Altcoin olan Filecoin (FIL) Düşmeye Devam Ediyor

FIL son beş günde %28, STORJ ise %20 düşüş yaşadı. Her ikisi de aynı süre zarfında yaklaşık %10 düşüş gösteren Ethereum’un (ETH) altında performans gösterdi.

CoinGlass’tan alınan veriler, geçen hafta sona ererken FIL ve STORJ için yükseliş yönlü pozisyonlarda rekor likidasyonlara işaret ediyor.

CoinGlass’a göre, 16 Aralık’ta yaklaşık 5.7 milyon dolarlık yükseliş yönlü FIL pozisyonu likide edilirken, 365.000 dolarlık STORJ yükseliş yönlü pozisyonu da likide edildi. Benzer bir protokol olan Internet Computer’da (ICP) da 500.000 dolarlık pozisyon tasfiye edildi.

Yatırımcılar, devasa büyüyen depolama kapasitesine sahip olan ancak bunu kullanmak için belirgin bir kullanım alanı olmayan depolama protokollerinin faydasını sorguluyor olabilir.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Dev İki Kripto Para Borsasından Çekimlerde Sorun Yaşanıyor: Fonlar Güvende Mi?

Filecoin, 15.34 Exbibyte ya da 17.6 milyon Terabyte kapasiteye sahip olduğunu söylüyor.

OpenSea NFT’lerinin depolanmasını birincil müşterilerinden biri olarak gösteriyor ancak bu da depolama ağının ne kadarının gerçekten kullanıldığı konusunda soru işaretleri yaşatıyor.

OpenSea’de aylık hacim yılın başındaki yaklaşık 4.8 milyar dolardan 159 milyon dolara düştü; bu yaklaşık %97’lik bir düşüş ve Filecoin’in 1 Nisan’da listelendiği 236 dolardan bugün 3 dolar seviyelerine düştü.

Bu yazının yazıldığı sıralarda Filecoin (FIL) 3.03 dolar seviyelerinden işlem görüyordu.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!