sikayetkripto
Deneyimli Analist: “Bu Seviyeler Bitcoin’de (BTC) Yeni Boğayı Ateşler!”
Deneyimli Analist: “Bu Seviyeler Bitcoin’de (BTC) Yeni Boğayı Ateşler!”

Deneyimli Analist: “Bu Seviyeler Bitcoin’de (BTC) Yeni Boğayı Ateşler!”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tecrübeli bir kripto para traderı, Bitcoin’in (BTC) belirli fiyat hedeflerine ulaşması halinde yeni bir boğa piyasasının başlangıcını neredeyse garanti edebileceğini iddia ediyor.

BTC Analisti: “Bitcoin Fiyatı İçin Kasım Seviyesine Geri Dönüş Belirleyici Olacak”

Yeni bir strateji videosunda Tone Vays, 123.000 YouTube abonesine Bitcoin boğalarının yıl boyu süren ayı piyasasını nasıl etkili bir şekilde sonlandırabileceğini gösteren bir senaryo anlatıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Twitter'da Kripto Para Hesaplarını Takipten Çıkaran Mark Cuban, Bitcoin ve Piyasa Hakkında Konuştu!

Vays’e göre, BTC boğalarının yeni bir boğa piyasasını ateşleme şansının yüksek olabilmesi için BTC fiyatının Kasım ayındaki en yüksek seviyesine çıkması gerekiyor:

“23.000 doların hemen altına doğru bir hareket görmek istiyorum. Eğer reddedilirsek, reddedilirken 19.000 doları tutmamız ve sonra geri dönüp 23.000 dolara meydan okumaya başlamamız gerekir.

Bu da bana boğa piyasasının yaklaşık %95 ila %98 kesinlikte başladığını gösterir. Bu durumu elde edene kadar, boğa piyasasının başladığına dair %95’lik bir kesinliğe sahip değilim.”

BTC’nin 2018’deki çöküşünü doğru bir şekilde tahmin eden kripto traderı, Bitcoin’in başka bir düşüş vakasına sahne olabileceği fikrine de açık. Bununla birlikte, traderların kapitülasyonunun ardından BTC’nin büyük olasılıkla hemen yeni bir boğa rallisine başlayacağını düşünüyor:

“Bir başka senaryo da 11.000 dolar ya da altına düşmemiz. Boğa piyasasının bundan hemen sonra başlayacağına inanıyorum çünkü Bitcoin’in daha fazla düşebileceğine inanmıyorum. Yani bunlar benim iki nihai senaryom.”

Her iki senaryoda da Vays, Bitcoin’in bu yılın sonlarında ya da 2023’ün başlarında 23.000 dolar fiyat seviyesine ulaşmasını bekliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!