500 Milyar Doları Yöneten Şirket Bu Altcoinin Yönetim Konseyine Katıldı!
500 Milyar Doları Yöneten Şirket Bu Altcoinin Yönetim Konseyine Katıldı!

Delist Edilen Bu Altcoin, Binance’ten 50 Milyon Dolarlık BNB Talep Ediyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir blockchain sosyal medya altcoin projesi olan Mithril (MITH), Binance’in bugün erken saatlerde söz konusu tokeni platformdan kaldırmasının ardından şirketin 200.000 BNB’yi (53 milyon dolar) iade etmesini istedi.

Altcoin Şirketi, 2018’de Binance’e Yatırdığı 200.000 BNB’yi Geri İstiyor

Proje, Kasım 2018’deki ilk listelemenin bir parçası olarak Binance’e 200.000 BNB mevduat ödediğini belirtti. Proje, “Binance’in tek taraflı olarak bu ortaklığı sona erdirmeye karar verdiği göz önüne alındığında, 200.000 BNB mevduatımızın iade edilmesini saygıyla rica ediyoruz” diye tweet attı.

2018’deki listeleme sırasında, söz konusu BNB mevduatı yaklaşık 1 milyon dolar değerindeydi.

Mithril ayrıca projenin kripto para borsasının uzun süredir işbirliği yaptığı bir şirket olduğunu da iddia etti. Mithril’in MITH kısaltmasını taşıyan altcoini, Nisan 2019’da piyasaya sürüldüğünde Binance Chain’deki ilk token olmuştu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance Dört Altcoin İçin Delist Kararı Aldı!

Aynı zamanda Binance merkeziyetsiz borsasında listelenen ilk pariteydi. Mithril ayrıca, 2018’den bu yana şirketle uzun süredir devam eden çalışma ilişkisinin bir parçası olarak Binance Charity’ye bağış yaptığını ve diğer girişimlerde işbirliği yaptığını da ekledi. 2018’deki listeleme duyurusu, Blockchain Charity Foundation’a 20.000 BNB bağış yapıldığını gösteriyor.

1/ Today, Binance has announced that it will delist MITH. As part of the MITH listing, Binance required a 200,000 BNB deposit, which was never returned.
⁰On behalf of the Mithril community, we ask @cz_binance to return this deposit so that Mithril may continue to operate.

— MITH (@mithdotio) December 15, 2022

Binance’in liste dışı bırakma duyurusunun ardından MITH token %30 değer kaybetti.

MITH altcoin fiyatındaki düşüşü gösteren günlük grafik.

Mithril, geri ödemenin faaliyetlerine devam etmek için gerekli olduğunu belirtti. Blockchain sosyal medya projesi neredeyse iki yıldır büyük ölçüde aktif değildi. Bugünden önceki son Twitter gönderisi 7 Ocak 2021’deydi. Projenin web sitesi de çevrimdışı görünüyor.

MITH, Perşembe günü Binance tarafından liste dışı bırakılan dört altcoin arasındaydı. Duyuruda tokenların artık borsanın listeleme standardını karşılamadığı belirtildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!