NFT
Bu Altcoinin, Terra Çöküşünde İflas Eden Şirkete Yüklü Yatırımı Olduğu Ortaya Çıktı!
Bu Altcoinin, Terra Çöküşünde İflas Eden Şirkete Yüklü Yatırımı Olduğu Ortaya Çıktı!

DeFi Babası Ayrıldığı Altcoin Projesine Resmen Geri Döndü! Fiyat Hareketlendi

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2022 yılının Mart ayında ayrıldığı altcoin projesine geri döndüğünü açıklayan Fantom (FTM) kurucusu Andre Cronje 2023 için planlarını açıkladı.

DeFi sektörünün babası olarak adlandırılan Andre Cronje, önümüzdeki 12 ay boyunca birincil hedfin DApp geliştiricileri için sürdürülebilir bir ortam yaratırken Fantom’u diğer 1. katman çözümlerinden farklı kılmak olacağını söyledi.

26 Aralık’ta Fantom Vakfı’na yazdığı bir mektupta geri döndüğünü ve 2023 planlarını paylaşan Andre Cronje, Fantom’un bir ayı piyasasında doğduğunu hatırlattı.

Cronje, ayrıca FTM‘nin mevcut ayı piyasasından en iyi şekilde yararlanmak için inşa etmeye, büyümeye ve gelişmeye devam edeceğini de belirtti.

Fantom’un tüm merkezi olmayan faaliyetler için tek bir güvenli katman sunan ve en yüksek verimli blok zinciri olmayı amaçladığını ifade eden Cronje, şunları söyledi:

“Vakfımızın rolü, bir iş sektörü seçmek değil, tüm sektörleri kolaylaştırabilecek bir temel katmanı mümkün kılmaktır.

Kullanıcı sektörlerine odaklanmamalıyız.

Geliştirici sektörlerine odaklanmamız gerekiyor: araçları iyileştirme, entegrasyon, kullanım kolaylığı, geliştirici kullanıcı deneyimi vb.”

Fantom’un 2022’deki performans incelemesini de yayınlayan Cronje, Fantom ağının yıllık büyümesinin 2021 ile 2022 ortasında %131’e ulaştığını belirtti. Ancak bu büyüme oranı Fantom ağının 2020-2021’deki %12.998’lik yıllık büyümesinin çok gerisinde kalıyor.

Andre Cronje resmen Fantom’a dönmesi FTM’ye de olumlu etki etti.

Bu bağlamda son 24 saatte %2’nin üzerinde artış kaydeden Fantom (FTM), yükselişini devam ettiremedi. Yazım esnasında FTM fiyatı 0,2031 dolardan işlem görüyor.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!