Curve (CRV), crvUSD Whitepaper Belgesini Yayınladı
Curve (CRV), crvUSD Whitepaper Belgesini Yayınladı

Curve’nin Kurucusundan Sürpriz Hamle! Bu Altcoine Olan Borcunu Tamamen Kapattı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Curve’ün kurucusu Michael Egorov, önemli bir hamleyle merkeziyetsiz borç verme platformu Aave’deki kalan borç pozisyonunu tamamen kapattı.

Curve Kurucusu Michael Egorov Aave’ye Olan Borcunu Kapattı

Bu gelişme, web3 veri analizi sağlayıcısı Lookonchain tarafından titizlikle takip edilen zincir içi veriler aracılığıyla ortaya çıktı.

Egorov geçtiğimiz iki gün boyunca stratejik bir dizi işlem gerçekleştirdi. İlk olarak, gözetim dışı borç verme protokolü Silo’ya 35,3 milyon dolara eşdeğer 68 milyon CRV tutarında önemli bir meblağ yatırdı.

Ardından, Curve’ün merkezi olmayan stabilcoini crvUSD’den 10,8 milyon birim ödünç aldı. Bunu takiben Egorov, crvUSD’yi hızlı bir şekilde Tether’in USDT stabilcoini ile değiştirdi ve Aave’deki ödenmemiş borç pozisyonunu tamamen geri ödemek için kullandı.

Egorov şu anda yaklaşık 132 milyon dolar değerinde 253,7 milyon CRV değerinde teminat bulunduruyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance Çok Sayıda İşlem Çiftini Delist Edeceğini Açıkladı!

Bu teminat, Lookonchain tarafından vurgulandığı üzere, diğer dört önde gelen DeFi protokolüne yayılan 42,7 milyon dolar tutarındaki kalan borç pozisyonlarını güvence altına alıyor.

Bunlar arasında Silo’da 17,1 milyon crvUSD (17,1 milyon dolar), Fraxlend’de 13,1 milyon FRAX (13,1 milyon dolar), Inverse’de 10 milyon DOLA (10 milyon dolar) ve Cream’de 2,5 milyon USDC ve USDT borcu yer alıyor.

Egorov’un karmaşık borç yönetimi stratejisi bir süredir devam ediyor. Ağustos ayında, 106 milyon CRV token satışını düzenleyerek 46 milyon dolar gelir elde etti.

Bu stratejik hamle, Aave de dahil olmak üzere çeşitli DeFi platformlarındaki ödenmemiş borçları nedeniyle tasfiye ile ilişkili potansiyel riskleri azaltmayı amaçlıyordu.

Egorov, CRV tokenlerini sabit coinlere dönüştürerek borç geri ödemesine yönelik proaktif bir yaklaşım benimsedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!